SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry, ale bez Hany Goldberg. Marek Bukowski na planie Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry, ale bez Hany Goldberg. Marek Bukowski na planie Na dobre i na złe

19.05.2016, godz. 07:30
	Na dobre i na złe odc. 569. Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 569. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wielki powrót do "Na dobre i na złe" jednego z bardziej lubianych lekarzy! Piotr Gawryło (Marek Bukowski) już wkrótce wróci do szpitala w Leśnej Górze. W nowych odcinkach 18 sezonu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Piotr przyjedzie z Izraela, ale sam - bez żony Hany Goldberg (Kamilla Baar) i ich syna. Marek Bukowski właśnie zamieścił na Facebooku zdjęcie z planu "Na dobre i na złe".

Kiedy Piotr Gawryło wróci do "Na dobre i na złe"?

Marek Bukowski ostatni raz pojawił się w 603 odcinku "Na dobre i na złe", czyli finałowym 16 sezonu, który został wyemitowany w 10.06.2015 w TVP2. Scenarzyści serialu wysłali Hanę Goldberg i Piotra Gawryłę do Izraela, bo Kamilla Baar odeszła z "Na dobre i na złe". Wbrew krążącym plotkom Marek Bukowski nie pożegnał się z "Na dobre i na złe". Ale na ponad rok jego bohater zniknął z Leśnej Góry.

Patrz: Na dobre i na złe. Śmierć w ostatnim odcinku sezonu? Robert Dębski umrze po wypadku?

Kiedy Piotr Gawryło wróci do "Na dobre i na złe"? Marek Bukowski zamieścił już na Facebooku pierwsze zdjęcie z planu "Na dobre i na złe" z odcinków, które pojawią się w telewizji dopiero po wakacjach 2016. Fani aktor muszą więc uzbroić się w cierpliwość, bo doktor Garwyło pojawi się w Leśnej Górze dopiero na początku 18 sezonu "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Co Kamilla Baar robi po odejściu z Na dobre i na złe?

Powrót Piotra do "Na dobre i na złe" nie oznacza jednak, że wraz z nim zjawi się Hana Goldberg i ich syn. Kamilla Baar rozstała się z serialem na dobre i nie zamierza wracać. Jak zatem scenarzyści rozwiążą ten wątek? Czy Hana i Piotr się rozstaną? A może Gawryło przyjedzie do Leśnej Góry tylko na jakiś czas? Jest też możliwe, że Hana wróci razem z nim, ale nie pojawi się w serialu i w szpitalu. Tego na razie nie wiadomo. Wszystko okaże się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: