SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe

11.04.2016, godz. 12:18
Na dobre i na złe odcinek 590 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 590 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Niebawem w "Na dobre i na złe" szpital w Leśnej Górze stanie się miejscem gdzie rozegrają się dramatyczne wydarzenia, a życie jednej z lekarek będzie zagrożone. W kręconych właśnie nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) będzie bliska śmierci. Na Facebooku Anny Karczmarczyk pojawiły się wstrząsające zdjęcia zakrwawionej Oli z planu "Na dobre i na złe". Ale to jeszcze nie wszystko. Do szpitala wkroczą antyterroryści, którymi będzie dowodził Tomasz Oświeciński, czyli Andrzejek z "M jak miłość".

Opublikowany przez Anna Karczmarczyk na 10 kwietnia 2016

Pozdrowienia z planu...

Opublikowany przez Tomasz Oświeciński na 10 kwietnia 2016

Szpitalem w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" już wkrótce wstrząsną tragiczne wydarzenia. Widzowie muszą się przygotować na potężną dawkę emocji, bo twórcy serialu zaplanowali naprawdę mocne sceny.

Patrz: Na dobre i na złe. Jan oświadczy się Oli, a Przemek upije się z rozpaczy

Co takiego wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe", że Ola znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a do szpitala wkroczy oddział antyterrorystów. To na razie pilnie strzeżona tajemnica. Ale Anna Karczmarczyk i Tomasz Oświeciński, którzy właśnie kręcą te sceny pochwali się zdjęciami zza kulis "Na dobre i na złe" na swoim profilach na Facebooku.

Oczywiście aktorzy nie zdradzają nic więcej oprócz tego, że w serialu naprawdę będzie się działo. Czyżby Leśna Góra stała się celem zamachu terrorystycznego? Dlaczego właśnie Ola będzie wśród ofiar? Czy krew na koronkowej, białej sukience doktor Pietrzak oznacza, że do dramatu dojdzie w dniu jej ślubu z Janem Stanisławskim (Krzysztof Kwiatkowski)? Sukiena Oli wygląda na kreację ślubną, więc niekluczone, że tak właśnie będzie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oświadczyny Konicy. Klaudia nie chce być żoną Rafała

Jednego fani "Na dobre i na złe" mogą być pewni - Tomasz Oświeciński, który gościnnie pojawi się w Leśnej Górze w roli dowódcy antyterrorystów na pewno uratuje szpital i pracujących w nim lekarzy. Serialiwy Andrzejek z "M jak miłość" kolejny raz pokaże, że w starciu z różnymi przeciwnikami nie ma sobie równych.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

div id="fb-root">

ANTYTER-O-RYŚI i ich dowódca czyli ja ✊✋✌󾮟

Opublikowany przez Tomasz Oświeciński na 7 kwietnia 2016
tagi: Anna Karczmarczyk Anna Karczmarczyk Facebook M jak miłość Andrzejek Na dobre i na złe Na dobre i na złe co będzie z Olą Na dobre i na złe co z Olą NA DOBRE I NA ZŁE NOWE ODCINKI NA DOBRE I NA ZŁE ODCINKI NA DOBRE I NA ZŁE OLA Tomasz Oświeciński
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: