SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz uratuje Stanisławskiego przed więzieniem

Na dobre i na złe. Falkowicz uratuje Stanisławskiego przed więzieniem

14.02.2017, godz. 21:00
Na dobre i na złe odcinek 662, Falkowicz (Michał Żebrowski), Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe odcinek 662, Falkowicz (Michał Żebrowski), Stanisławski (Marek Ślosarski) foto:

Życie pacjenta jest najważniejsze, a Falkowicz (Michał Żebrowski) doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W 662 odcinku "Na dobre i na złe" profesor stanie na głowie i użyje sprzętu zajętego przez komornika za długi szpitala. Stanisławski (Marek Ślosarski) będzie wściekły na profesora, ale Andrzej uzna, że jest bohaterem, bo uratował go przed odsiadką! W "Na dobre i na złe" Ksawery Stanisławski coraz bardziej się pogrąża!

"Na dobre i na złe" odcinek 662 w środę, 15.03.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry trafi mężczyzna, który spadł z kilku metrów i mocno uderzył się w brzuch. Stanisławski uzna, że pacjent po wstępnych badaniach może wrócić do domu. Falkowicz postanowi jednak zatrzymać rannego na obserwacji – i wykonać tomografię. A gdy zajrzy na radiologię, czeka go niespodzianka: zakaz wstępu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sara zajmie miejsce Radwana w Leśnej Górze

Falkowicza jednak to nie zatrzyma… Chirurg zerwie taśmę jednym ruchem – i ruszy do akcji, gotów nawet złamać prawo. A do tego zmusi radiologa, by mu pomógł.

- W tej chwili nie interesują mnie pana problemy. Interesuje mnie pacjent! Proszę uruchomić ten aparat! Niech się pan ruszy! Na co pan czeka?! - profesor wyda rozkaz. 

Tomografia wykaże w końcu, że ranny ma pękniętą śledzionę i wymaga natychmiastowej operacji. Badanie uratuje więc choremu życie. Stanisławski jednak wcale się z tego nie ucieszy… I tuż po zabiegu wezwie Falkowicza „na dywanik”.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz nie kocha Kasi Smudy. Ślubu nie będzie

- Odpieczętował pan zajęty sprzęt... Cudzy sprzęt. Zapłaci pan za jego użycie z własnych pieniędzy! Popełnił pan cały zestaw wykroczeń... - powie surowym tonem dyrektor, a chirurg w odpowiedzi rzuci lodowatym tonem 
- Widzę, że pan nie rozumie... To może tak: najwięcej spraw sądowych przegrywanych przez szpitale dotyczy właśnie nierozpoznanego, opóźnionego pęknięcia śledziony. Pacjent trafia do szpitala po urazie w dobrym stanie, pozornie nic mu nie jest... A potem nagle krwotok i nie żyje. Właśnie uratowałem pana od paki! - wyjaśni Falkowicz.
- Mnie? Pacjent miał się wypisać na własne życzenie…
- Umarłby w domu! - podkreśli Falkowicz, który uratował szpital przed kolejnym skandalem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: