SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Maciek i Blanka będą razem - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Maciek i Blanka będą razem - ZWIASTUN

01.02.2017, godz. 21:12
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik)
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik) foto: Materiały prasowe

Miłość wygra! W 661 odcinku "Na dobre i na złe" Maciek (Adam Bobik) wróci do Blanki (Pola Gonciarz), która będzie walczyć o jego uczucie! Dziewczyna zrobi wszystko, by odzyskać kleryka i najwyraźniej jej się uda. W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" chłopak namiętnie pocałuje ukochaną, którą spotkał, gdy walczył z chorobą w szpitalu w Leśnej Górze. Myślicie, że będą dobraną parą?

"Na dobre i na złe" odcinek 661 w środę, 8.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Blanka i Maciek będą razem, ale potrzebna będzie im pomoc swatki. Tomek (Patryk Czerniewski) pomoże znajomym ze szpitala, by ich drogi znowu się zeszły.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka będzie zdawać na medycynę!

W 661 odcinku "Na dobre i na złe" Adam (Grzegorz Daukszewicz) poinformuje Blankę, że nie może skontaktować się z Maćkiem, który został zakwalifikowany do przeszczepu autoimunologicznego. Tego samego dnia Krajewski dowie się od Tomka, że szukany przez niego pacjent ma właśnie obłóczyny.

Blanka natychmiast pojedzie na uroczystość, by wybić Maćkowi z głowy posługę w kościele. Czy uda jej się namówić przyjaciela, żeby zostawił dla niej sutannę?

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola urodzi wcześniaka

W tym samym odcinku "Na dobre i na złe" Tomek, który poczuje się znacznie lepiej zaprosi Blankę na randkę. Ale spokojnie... chłopak na spotkanie zaprosi także Maćka, który w końcu będzie miał szansę powiedzieć dziewczynie, co tak naprawdę do niej czuje. Między młodymi zakochanymi dojdzie do namiętnego pocałunku. Nie ma już chyba wątpliwości, że Maciek wybrał Blankę zamiast kościoła...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: