SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert odwiedzi umierającego Radwana w szpitalu

Na dobre i na złe. Robert odwiedzi umierającego Radwana w szpitalu

26.01.2017, godz. 19:00
Na dobre i na złe odcinek 660 Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 660 Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Po dramatycznym wypadku samochodowym Robert (Bartosz Porczyk) będzie ukrywać się przed policją. W 660 odcinku "Na dobre i na złe" poszukiwany Dębski zjawi się jednak w Otwocku, by odwiedzić Radwana (Mateusz Damięcki) na oddziale intensywnej terapii. Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) zauważy męża i ponownie zacznie drżeć o życie Krzysztofa. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 660 w środę, 1.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W 660 odcinku "Na dobre i na złe" Dębski nadal będzie ukrywał się przed policją… ale zakradnie się do szpitala, by odwiedzić nieprzytomnego Radwana – a na oddziale zauważy go Sylwia. Lekarka od razu wezwie ochronę, jednak Robert zdąży uciec.

Zobacz: Na dobre i na złe. Maciek i Blanka znów będą razem - ZWIASTUN

Doktor Mróz wpadnie w końcu w panikę. Lekarka będzie pewna, że jej ukochany znów jest w niebezpieczeństwie - bo Dębski oszalał i powróci, by rywala zaatakować. I to siebie obarczy winą za ostatnie wydarzenia.

- Powinnam coś wcześniej zrobić… Jestem neurochirurgiem! Powinnam była się domyślić, zmusić go do badań… Czułam, że coś jest nie tak!

Kilka godzin później Sylwia jednak męża odnajdzie – i nie zadzwoni wcale na policję. Doktor Mróz da partnerowi ostatnią szansę i spróbuje przekonać Dębskiego, by sam oddał się w ręce sprawiedliwości. A także, by zeznał całą prawdę – nie tylko o wypadku i próbie zabicia Radwana, ale również w sprawie Trettera (Piotr Garlicki).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia nie wsadzi Roberta do więzienia

Po zaistniałej sytuacji dyrektor szpitala, w którym Radwan walczy o życie zapewni, że pacjent jest pod świetną opieką i nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo - nawet ze strony rywala i wroga w postaci Dębskiego. Czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Krzysztof wyzdrowieje i sam będzie mógł rozmówić się z mężem Sylwii?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: