SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka zatrzyma Maćka przy sobie

Na dobre i na złe. Blanka zatrzyma Maćka przy sobie

31.01.2017, godz. 17:00
Na dobre i na złe odcinek 660 Maciek (Adam Bobik) Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odcinek 660 Maciek (Adam Bobik) Blanka (Pola Gonciarz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Po rozdzierającej serce rozłące Blanki (Pola Gonciarz) i Maćka (Adam Bobik), w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" młoda Consalida sprowadzi kleryka z powrotem do szpitala w Leśnej Górze. Postanowi zawalczyć o swoje, nawet jeśli zakochała się w księdzu! W jaki sposób Blanka w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zatrzyma przy sobie Maćka?

"Na dobre i na złe" odcinek 660 w środę, 1.02.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Blanka w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dowie się o rychle zbliżających się obłóczynach Maćka - momencie, od którego jej ukochany kleryk miałby nosić sutannę. Postanowi go odwiedzić i ściągnąć go z powrotem do Leśnej Góry. Consalida (Katarzyna Dąbrowska) od razu domyśli się, że jej córce chodzi o to, by zatrzymać Maćka przy sobie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Przeniosą się z TVP do TVN?

Kiedy już Blanka w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przybędzie na miejsce, Maćkowi będzie widocznie ciężko. W końcu zawarł umowę z Bogiem - jeżeli jego przyjaciel przeżyje, to on odpuści sobie Blankę... Coś nam podpowiada, że pomimo tego, młody kleryk nadal żywi gorące uczucie do Consalidy. Z początku dziewczyna w 660 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie próbowała namówić go do przyjazdu do szpitala w Leśnej Górze na badania. Kiedy jednak to nie podziała, postanowi użyć pogorszenia się stanu Tomka, jako argumentu. Umówiła się z nim, że powie tak Maćkowi, by ten wrócił. Nie będzie jednak wiedziała, że stan przyjaciela faktycznie się pogorszył.

W końcu Blance uda się nakłonić kleryka do powrotu w 660 odcinku "Na dobre i na złe". Wyjdzie wtedy na jaw, że Tomek faktycznie ma nawroty nowotworowe - tym razem w płucach. Do dziewczyny dotrze, że nie może dłużej ukrywać się ze swoimi uczuciami, ponieważ kiedyś może zabraknąć na to czasu...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Personel szpitala wypowiada wojnę Stanisławskiemu

- Jeśli naprawdę chcesz zostać księdzem, to proszę... Ale jeżeli chowasz się w kościele przede mną... to nie zasługujesz, żeby nim być! - powie pod koniec 660 odcinka serialu "Na dobre i na złe". Co w takiej sytuacji zrobi Maciek?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: