SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tretter ratownikiem medycznym w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Tretter ratownikiem medycznym w Leśnej Górze

19.10.2016, godz. 16:00
Na dobre i na złe odcinek 644, Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 644, Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Stefan Tretter (Piotr Garlicki) uniesie się dumą i nie przyjmie od Ksawerego Stanisławskiego (Marek Ślosarski) propozycji pracy. W 648 odcinku "Na dobre i na złe" były dyrektor Leśnej Góry zostanie ratownikiem medycznym, żeby pomagać najbardziej potrzebującym. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Tretter doskonale odnajdzie się na nowym stanowisku!

"Na dobre i na złe" odcinek 648 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Stefan Trretter odszedł z Leśnej Góry po zamachu i śmierci Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Jego miejsce zajął Ksawery (Marek Ślosarski), który teraz próbuje postawić szpital na nogi. W 648 odcinku "Na dobre i na złe" nowy dyrektor zatrudni lekarzy do pomocy. Propozycję skieruje także do Trettera, ale Stefan odmówi - teraz będzie miał ważniejszą misję.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

Były dyrektor placówki zdecyduje się zostać ratownikiem medycznym. Razem z Góralem (Jan Zmit) będzie jeździł karetką, by ratować najbardziej potrzebujących pacjentów. Przemek (Marcin Rogacewicz) będzie zaskoczony jego decyzją.

-Stefan?! - zdziwi się ordynator Zapała.
-A pomyślałem sobie, że to żaden dyshonor. Może jeszcze uda się pomóc pacjentom - wyjaśni mu Tretter i właśnie w tej chwili zostanie wezwany na akcję ratunkową.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Kaja Kraska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: