SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Chora na raka Blanka ucieknie ze szpitala w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Chora na raka Blanka ucieknie ze szpitala w Leśnej Górze

16.09.2016, godz. 19:15
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Desperacka ucieczka w "Na dobre i na złe" w obliczu śmiertelnej choroby. Blanka (Pola Gonciarz) ucieknie z Leśnej Góry po chemioterapii! W 646 odcinku "Na dobre i na złe" córka Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) przeżyje prawdziwy dramat. Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Tomasz (Ireneusz Czop) zrobią wszystko, by uratować nastolatkę przed amputacją ręki, ale nowotwór kości będzie dla Blanki wyrokiem. Czy Blanka z "Na dobre i na złe" umrze?

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kolejny dramat w Leśnej Górze. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka dowie się, że choruje na raka kości. Dla nastolatki to będzie brzmiało jak wyrok. Tomasz Rzepecki i Adam Krajewski połącza siły, żeby ratować dziewczynę.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria winna śmierci Jana. Dramatyczne skutki zamachu w Leśnej Górze

- Doradzam amputację. Nie kwalifikuje się do operacji. Przed i potem chemia. Szanse przeżycia... - oceni Krajewski nie wiedząc, że wyniki które pokazuje mu Tomasz należą do Blanki. Krajewski zblednie dy pozna prawdę i od razu zapyta Rzepeckiego, czy powiadomił Wiki.

Tymczasem w 645 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida, która miała wylecieć do Hiszpanii niespodziewanie pojawi się w szpitalu i zobaczy jak lekarze wiozą jej córkę na biopsję. Po badaniu Adam i Tomasz zdecydują się na przeprowadzenie operacji jej ramienia. Jeśli uda się wstawić implant kości będzie szansa, że amputacja ręki Blanki nie będzie konieczna.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

W 646 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka zostaje poddana chemioterapii. Dziewczynę czeka też operacja. Lekarze nie dają jednak pacjentce żadnych gwarancji, że rękę uda się uratować. W końcu nastolatka buntuje się i ucieka ze szpitala. Co wydarzy się dalej? Przekonamy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: