SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria wyrzucona ze szpitala przez Stanisławskiego

Na dobre i na złe. Wiktoria wyrzucona ze szpitala przez Stanisławskiego

27.09.2016, godz. 18:30
Na dobre i na złe odcinek 645. Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski), Przemek (Marcin Rogacewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 645. Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski), Przemek (Marcin Rogacewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) nie jest już mile widziana w szpitalu w Leśnej Górze. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) wypędzi Consalidę twierdząc, że jej kontrakt dobiegł końca i nie ma już czego tam szukać. Teraz Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) pełni jej obowiązki jako ordynator chirurgii. Co wydarzy się w następnym odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Wiktoria Consalida zwolniła się z pracy. Po ataku terrorystycznym na Leśną Górę ukochana Adama (Grzegorz Daukszewicz) postanowiła wyjechać do Hiszpanii i odpocząć...

Zobacz: Na dobre i na złe. Profesor Stanisławski tyranem w Leśnej Górze. Nowy dyrektor wyrzuci Wiktorię ze szpitala

Consalida jednak nie wyjechała, bo na lotnisku jeden z pilotów stracił przytomność i potrzebował pomocy lekarskiej. Lot Wiki odwołano, a ona sama przyjechała do szpitala, żeby dowiedzieć się, co dzieje się z Blanką (Pola Gonciarz), u której Tomasz (Ireneusz Czop) podejrzewa nowotwór kości.

Na szpitalnym korytarzu Wiki spotyka Przemka, który tłumaczy jej się, że do czasu konkursu na ordynatora chirurgii to on będzie pełnić jej obowiązki. Rozmowę przerywa im nowy dyrektor placówki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci z Izraela i ściągnie Wiktorię do kliniki w Otwocku

-Co pani tu robi? Pani kontrakt został cofnięty, nie ma pani prawa przebywać na terenie szitala. Chyba, że przyjdzie pani po świadectwo pracy - wtrąca się Stanisławski.
-W takim razie pójdę po świadectwo pracy - odpowie z ironią Consalida, która najwyraźniej nie jest tam mile widziana...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: