SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci z Izraela i ściągnie Wiktorię do kliniki w Otwocku

Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci z Izraela i ściągnie Wiktorię do kliniki w Otwocku

22.09.2016, godz. 08:07
Na dobre i na złe odc. 645. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 645. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Powrót Piotra Gawryły (Marek Bukowski) do "Na dobre i na złe" po ponad rocznej pociągnie za sobą wiele zmian w szptalu w Leśnej Górze. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr wróci z Izraela, ale bez żony Hany Goldberg (Kamilla Baar-Kochańska) i ich syna. Kiedy przypadkiem spotka na lotnisku Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) i dowie się, że lekarka odeszła z Leśnej Góry, zaoferuje jej pracę w klinice w Otwocku gdzie właśnie dostał posadę ordynatora chirurgii.

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Piotr Gawryło wróci do "Na dobre i na złe" po ponad rocznej przerwie, ale nie będzie już lekarzem w szpitalu w Leśnej Górze. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" znakomity chirurg przyleci do Polski z Izraela, by rozpocząć nowy etap w swojej karierze. Czeka na niego bowiem stanowisko ordynatora w nowoczesnej klinice w Otwocku.

Patrz: Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze po śmierci Jana! Wiktoria i Tretter odejdą ze szpitala

A co z Haną Goldberg i ich synem? Żona Piotra zostanie w Izraelu gdzie także rozwija się zawodowo. Gawryło nie wyjawi jednak powodów nagłego rozstania z ukochaną. Zaraz po przylocie na lotnisko w Warszawie spotka Wiktorię Consalidę, która właśnie bedzie się wybierała na samotne wakacje do Hiszpanii. Wiki powie Piotrowi, że odeszła z Leśnej Góry, rozwiodła się z mężem i teraz musi przemyśleć swoje życie.

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" dawni kochankowie wezmą udział w akcji ratowania pilota, który przed wejściem na pokład nagle dostanie ataku serca. Jak podaje "Świat Seriali" Gawryło skieruje mężczyznę do klinki w Otwocku. A ponieważ lot Wiktorii zostanie odwołany, to zaproponuje jej, by razem z nim pojechała do szpitala.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka kości! Wyrok śmierci dla córki Wiktorii?

Okaże się, że nowoczesna klinika, w której ma zacząć pracę Piotr Gawryło to świetnie wyposażony ośrodek medyczny stwarzający lekarzom duże pole do popisu i rozwijania umiejętności. W pewnej chwili Piotr wspomni Wiki o tym, że buduje zespół chirurgów i potrzebuje mieć kogoś takiego jak ona. Czy Consalida przyjmie ofertę Gawryły i znów będzie z nim pracować? To się okaże w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: