SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia szantażowana przez Roberta zostawi Krzysztofa

Na dobre i na złe. Sylwia szantażowana przez Roberta zostawi Krzysztofa

01.06.2016, godz. 21:37
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto:

Jak się skończy "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016? Niestety widzowie nie zobaczą końca dramatu Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Lekarka z Leśnej Góry nie będzi mogła uwolnić się od męża, który uprzykrza jej życie. To przez Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk) Sylwia zostawi Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) w ostatnim 640 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016. Krzysztof nie będzie wiedział, że ukochana robi to, żeby ratować go przed żądnym zemsty Robertem, który chce go wpakować do więzienia.

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia złoży papiery rozwodowe, ale Robert tak łatwo jej nie puści. Wieczorem urządzi awanturę na ulicy i po bójce z Radwanem trafi prosto pod rozpędzony samochód.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy w ostatnim odcinku przed wakacjami

Mąż Sylwii trafi do szpitala w Leśnej Górze, a lekarze będą walczyć o jego życie. Zdenerwowana doktor Mróz weźmie na siebie całą winę za wypadek, choć to stało się po szarpaninie z Krzysztofem.

- To był wypadek! Słyszysz? Wyjdzie z tego! - uświadomi ją Radwan, ale to nie będzie dla niej takie zrozumiałe.

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Robert przebudzi się i poprosi żonę o rozmowę. Sylwia nie będzie się spodziewać, że mąż zacznie ją szantażować. - Teraz wszystko zależy od ciebie. Jeśli nie chcesz, żeby twój kochanek poszedł siedzieć za usiłowanie zabójstwa...- zacznie Robert - Mówiłem przecież, że cię kocham i nigdy nie pozwolę ci odejść - doda szaleniec.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kasia Smuda znów zapadnie w śpiączkę

W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia postanowi ratować Krzysztofa i dla jego dobra zerwie z nim - To nie ma sensu. Zabiorę dziś swoje rzeczy, tak będzie najlepiej - powie załamana Sylwia. Czy w ten sposób uchroni Radwana? Robert Dębski jest nieugięty!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: