SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert grozi Sylwii, że oskarży Krzysztofa o próbę zabójstwa

Na dobre i na złe. Robert grozi Sylwii, że oskarży Krzysztofa o próbę zabójstwa

08.06.2016, godz. 20:15
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto:

W finałowym odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 Robert Dębski (Bartosz Porczyk) nie odpuści Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz)! Niewierny mąż lekarki z Leśnej Góry po wypadku straci czucie w nogach! W dodatku w 640 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie ją straszyć, że zgłosi sprawę na policję i oskarży Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) o próbę usiłowania zabójstwa! W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" Dębski okaże się prawdziwym szaleńcem, a Sylwia zrobi dosłownie wszystko, żeby ratować Krzysztofa przed swoim opętanym mężem.

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 lekarze będą walczyć o życie Roberta, który po pijackiej szarpaninie z Radwanem trafił pod koła samochodu. Po zabiegu Dębski wykorzysta swój stan zdrowia, żeby pogrążyć rywala!

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy w ostatnim odcinku przed wakacjami

W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia będzie obwiniać się o dramat męża - oczywiście niesłusznie. Robert jest sam sobie winny! Gdy po operacji odzyskuje przytomność prosi ukochaną o rozmowę i zaczyna panikować, że jest niepełnosprawny!

-Mówią, że będzie dobrze. Wlali we mnie litry krwi, ale mam silny organizm. Spokojnie. Szybko dojdę do siebie. Rozczarowana?
-Co ty mówisz? Cieszę się, że z tobą dobrze. Poza tym nic się nie zmieniło - zapewnia lekarka. 
-Nie mam czucia w nogach, boje się...
-To normalne przy urazie kręgosłupa.
-Jeśli to nie przejdzie? Czy ty po tym wszystkim mogłabyś mnie zostawić w takim stanie? - mówi z sarkazmem Dębski dając żonie do zrozumienia, że nie może go teraz opuścić.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia szantażowana przez Roberta rzuci Krzysztofa w ostatnim odcinku Na dobre i na złe przed wakacjami

Dębski jednak szybko wróci do siebie. Doktor Mróz zrozumie, że Robert chce wykorzystać całą sprawę przeciwko Radwanowi! Dębski grozi żonie, że jeśli nie zostawi kochanka, on oskarży go o usiłowanie zabójstwa... Co gorsze, Sylwia zrobi to, o co ten szaleniec ją prosi!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: