SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz przesłuchiwany na komisariacie urządzi awanturę policjantowi

Na dobre i na złe. Falkowicz przesłuchiwany na komisariacie urządzi awanturę policjantowi

03.06.2016, godz. 08:06
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 640. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Matylda (Amelia Czaja) odnajdzie się, a Falkowicz (Michał Żebrowski) trafi na przesłuchanie. Policjanci uznają go za porywacza 11-latki, ale chirurg będzie się bronić. Przy okazji dowie się, że Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) podkradała zmysły i przestała rozpoznawać własną córkę! Co się wydarzy w 640 odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Matylda przepadła bez śladu zostawiając Falkowiczowi jedynie list, w którym woła o pomoc! Andrzej nie wahał się ani chwili i ruszył na ratunek 11-latce.

Zobacz: Na dobre i na złe. Śmierć w ostatnim odcinku sezonu? Robert Dębski umrze po wypadku?

Na szczęście w ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 Matylda odnajdzie się. Okaże się, że dziewczynka uciekła z izby dziecka, do której trafiła, gdy jej matka znów wylądowała w szpitalu. Falkowicz odetchnie z ulgą! Niestety jeszcze w 640 odcinku "Na dobre i na złe" wpadnie w ręce policjantów, którzy oskarżą go o porwanie zaginionej Matyldy.

- To wasza wina, do jasnej cholery! - zdenerwuje się Andrzej, który chciał przecież ratować Matyldę przed jej obłąkaną matką i nic nie wiedział o ucieczce dziewczynki z zakładu wychowawczego.
- Może się pan uspokoić?
- Matylda wiedziała, że ją zabierzecie! - doda Andrzej.
- Jej matka trafiła na oddział zamknięty z zaburzeniami. Przestała ją poznawać… - wyjaśni policjant.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

Wiadomo więc, że Kasia znów postradała zmysły. Po tym jak chciała uciec z córką od Falkowicza zwyczajnie zwariowała, a potem z poważnymi zaburzeniami trafiła do szpitala.

- A jej 11-letnia córka zadzwoniła po karetkę i uciekła? Kto tak robi… jak pan myśli? Dlaczego nie zaczekała? Powiem panu, dlaczego… Bo już raz przez to przeszliśmy! Ja i ona… Pogotowie opiekuńcze, tysiące kretyńskich procedur zanim trafiła z powrotem do domu.Jeżeli to przesłuchanie, mam prawo odmówić składania wyjaśnień!(…) Prawda jest taka, że była bezpieczna, kiedy była ze mną... Jeśli za to pan zamierza wsadzić mnie do paki, proszę bardzo! - powie na zakończenie Falkowicz, który zrobi na prawdę wiele, żeby ratować Matyldę przed domem dziecka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: