SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria prześpi się z Falkowiczem

Na dobre i na złe. Wiktoria prześpi się z Falkowiczem

29.05.2016, godz. 10:15
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Falkowicz (Michał Żebrowski) spędzą razem noc, a Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) nie będzie miał nic przeciwko temu. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida postanowi pilnować pijanego Falkowicza, ale to nie będzie takie proste. Mimo, że Wiki położy się na kanapie obok niego, gdy wstanie po Andrzeju nie będzie już ani śladu! Co się wydarzy w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 639 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej przeżywa zaginięcie Matyldy (Amelia Czaja) i topi swoje smutki w alkoholu. Z pomocą przychodzi mu Adam. Krajewski zabiera pijanego brata do szpitala, gdzie Wiktoria będzie miała na niego oko.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz trafi do więzienia za porwanie córki Matyldy! To koniec Na dobre i na złe

Falkowicz dostanie kroplówkę, żeby szybciej doszedł do siebie. Po wszystkim profesor beztrosko zaśnie, a Wiki postanowi położyć się obok niego.

-Leć do domu wyśpij się - zaproponuje Adam.
-Nie. Ktoś powinien tu zostać jak się obudzi. Ty masz nocny dyżur. Prześpię się - mówi Wiktoria pokazując na kanapie miejsce obok pijanego profesora.
-Z Falkowiczem?
-No przecież wszystko zostanie w rodzinie - uśmiechnie się Wiki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie Matyldy. Falkowicz wynajmie detektywa, by odnalazł Matyldę

W 639 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida spędzi całą noc obok Falkowicza, ale będzie spała tak mocno, że nie usłyszy, jak Andrzej wymyka się z sali. Falkowicz wsiądzie w samochód i odjedzie, żeby odnaleźć Matyldę. Adam zacznie poważnie martwić się o brata.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: STORYFUL/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: