SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek Zapała w depresji przez Olę i pracę. Odejdzie z Leśnej Góry?

Na dobre i na złe. Przemek Zapała w depresji przez Olę i pracę. Odejdzie z Leśnej Góry?

21.05.2016, godz. 19:30
Na dobre i na złe odc. 613. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 613. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Lekarze z "Na dobre i na złe" czasami zapadają na depresję, która skutkuje poważnymi życiowymi kryzysami! W 638 odcinku "Na dobre i na złe" taki stan dopada Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz), który ostatnio przeżywa bardzo trudny czas w swoim życiu prywatnym. Jakby tego było mało coraz częściej ma dosyć pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Nie wie czy chce dłużej być chirurgiem. Kiedy żali się dyrektorwi Tretterowi (Piotr Garlicki), szef wpada we wściekłość.

"Na dobre i na złe" odcinek 638 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

"Na dobre i na złe" i szpital w Leśnej Górze bez Przemka Zapały? Tak źle chyba nie będzie, ale faktem jest, że chirurg ostatnio coraz częściej zastanawia się co zrobić ze swoim życiem i karierą. Użala się nad sobą, marudzi kiedy w 638 odcinku "Na dobre i na złe" spotyka się w barze ze Szczepanem Lipskim (Kamil Kula) i Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka).

Patrz: Na dobre i na złe. Koniec sezonu. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy w ostatnim odcinku przed wakacjami 2016

Doktor Zapała skarży się Szczepanowi, że Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) dostają najlepsze operacje, a on jest tylko drugim chirurgiem w Leśnej Górze, który najczęściej asystuje do zabiegów.

Depresja Przemka jeszcz bardziej się pogłębia kiedy przed szpitalem podsłuchuje rozmowę Agaty i Szczepana na swójm temat. Teraz wie, że była dziewczyna naprawdę o nim myśli. - Ja bardzo lubię Przemka, ale nie przepadam za trójkątami - stwierdza Agata gdy Szczepan zauważa, że wystawili Przemka w barze.

- Agata, chłopaka ma doła. Jego była panna za chwilę wychodzi za mąż, jego dziecko mówi "tato" do innego faceta. Z Zuzą też nie bardzo mogą się spiknąć, a w szpitalu robi za chirurga drugiego sortu - tłumaczy kolegę Szczepan.

W pewnej chwili Agata nie wytrzymuje. - Wiesz kto jest największym wrogiem Przemka? On sam. Jest przegrany, bo sam się za takiego uważa!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia szantażowana przez Roberta rzuci Krzysztofa w ostatnim odcinku sezonu

Następnego dnia Przemek stawia się w gabinecie dyrektora szpitala, by omówić z nim swoją przyszłość w Leśnej Górze. - Stefan możesz mi powiedzieć jakie ty w ogóle masz plany wobec mnie. Ja mam wrażenie, że stoję w miejscu - podniesiony głos Przemka wywołuje gwałtowną reakcję Trettera.

- Słuchaj taka jest niestety proza życia chirurga w szpitalu. Dobra, Przemek powiedz mi o co ci tak naprawdę chodzi? Bo pytanie jest takie - czy ty sam masz jakiś pomysł na swoje życie zawodowe. Do tej pory nie zauważyłem, żeby cię interesowała jakaś specjalizacja chirurgiczna. Nigdy nie prosiłeś o żadne kursy, nie interesowały cię żadne sympozja. Nie miałem pojęcia, że robisz coś, co ci nie pasuje! Dobra stary. Ja mam teraz dużo na głowie. Obiecuję ci, że w najbliższym czasie wrócimy do tej rozmowy.

- Ja nie mogę dłużej czekać - krzyczy Przemek. Ale Tretter odsyła go z niczym. - Przykro mi, w tej chwili nie mogę nic dla ciebie zrobić.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: