SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia przypomni sobie Krzysztofa i zostawi dla niego Roberta!

Na dobre i na złe. Sylwia przypomni sobie Krzysztofa i zostawi dla niego Roberta!

01.05.2016, godz. 20:46
Na dobre i na złe odcinek 635. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odcinek 635. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Cud w "Na dobre i na złe"! Amnezja Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) nie potrwa długo. Lekarka z Leśnej Góry, która straciła pamięć po ataku padaczki podczas operacji mózgu, odzyska swoje wspomnienia już w 637 odcinku "Na dobre i na złe". Sylwia będzie odbierać poród Beaty (Maria Góralczyk) i pod wpływem tych przeżyć przypomni sobie, że odeszła od męża, Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk), który jest ojcem dziecka Beaty. Kolejny raz odejdzie od Roberta, by odzyskać Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki).

"Na dobre i na złe" odcinek 637 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Utrata pamięci u Sylwii Mróz z "Na dobre i na złe" nastąpi w wyniku powikłań podczas operacji mózgu. W 635 odcinku "Na dobre i na złe" w trakcie zabiegu, który przeprowadzi profesor Artur Bart (Piotr Głowacki), a który będzie dla lekarki jedyną nadzieją na wyleczenie się z padaczki, dojdzie do powikłań.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Kuby Burskiego. Uśmiercą Artura Żmijewskiego w Na dobre i na złe?

Sylwia dostanie ataku epilepsji. Dopiero kiedy odzyska przytomność po operacji okaże się, że nic nie pamięta. W jej świadomości wciąż będzie szczęśliwą żoną Roberta Dębskiego. Zupełnie jakby jej mózg nie zarejestrował, że z powodu powodu małżeńskiej zdrady rozstała się z mężem, który będzie miał dziecko z pielęgniarką Beatą.

Los sprawi jednak, że amnezja Sylwii ustąpi. I to w momencie gdy Robert zacznie kombinować jak wykorzystać utratę pamięci do tego, by ją odzyskać. Dębski słowem nie wspomni żonie o ich rozstaniu i planowanym rozwodzie. Co prawda Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) będzie próbował powiedzieć Sylwii prawdę, ale dla niej on będzie obcym człowiekiem.

Patrz: Na dobre i na złe. Poród Beaty. Kochanka Roberta Dębskiego urodzi syna Krzesimira

W 637 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia odbierze w swoim mieszkaniu poród Beaty i właśnie wtedy przypomni sobie zdradę Roberta, jego kłamstwa i bolesne rozstanie. Pod wpływem tak silnych przeżyć odzyska pamięć i kolejny raz wyrzuci Roberta ze swojego życia.

Odejdzie od niewiernego męża do Krzysztofa. Sylwia poprosi bowiem Radwana, by mogła z nim zamieszkać.

- Mógłbyś mnie znów przygarnąć do siebie, bo nie mam gdzie się podziać? - zapyta Sylwia i po chwili doda: - A mógbyś mnie może jeszcze mocno przytulić? Zakochany w Sylwii ginekolog z Leśnej Góry zgodzi się bez wahania. Od razu weźmie Sylwię w ramiona.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: