SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia odbierze poród Beaty i odzyska pamięć - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Sylwia odbierze poród Beaty i odzyska pamięć - ZDJĘCIA

04.05.2016, godz. 20:59
Na dobre i na złe odc. 637. Beata (Maria Góralczyk), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odc. 637. Beata (Maria Góralczyk), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramatyczny poród w "Na dobre i na złe"! Pielęgniarka Beata (Maria Góralczyk) zacznie rodzić w 637 odcinku "Na dobre i na złe" akurat w chwili gdy przyjdzie do Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) powiedzieć jej jakim draniem jest jej mąż Robert Dębski (Bartosz Porczyk). Po operacji mózgu Sylwia straciła bowiem pamięć i nie wie nic o romansie Roberta z Beatą. Kiedy ciężarna pielęgniarka z Leśnej Góry poczuje pierwsze skurcze, to Sylwia będzie musiała odebrać poród. To przeżycie sprawi, że w cudowny sposób pokona amnezję. Beata urodzi syna, którego da na imię Krzesimir.

"Na dobre i na złe" odcinek 637 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Poród Beaty z "Na dobre i na złe", która do niedawna była kochanką Roberta Dębskiego, nastąpi w chwili gdy ciężarna pielęgniarka zdecyduje się wyjawić Sylwii Mróz całą prawdę o jej niewiernym mężu.

Dlaczego to zrobi? Bo nie będzie mogła dłużej patrzeć jak Robert wykorzystujej amnezję Sylwii, by ją odzyskać. Tym bardziej, że Dębski jest draniem jakich mało. W 637 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje przekupić była kochankę. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" da Beacie 50 tysięcy złotych, żeby zniknęła z jego zycia i nie powiedziała Sylwii prawdy o ich romansie i dziecku, które ma się lada dzień urodzić.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka będzie miała starszego kochanka i wyciągnie dla niego pieniądze od Wiktorii

Jednak Beata nie przyjmie łapówki od Roberta. Po tym jak miesięcami ją oszukiwał i słowem nie wspomniał o tym, że ma żonę, pielęgniarka odrzuci jego ofertę. Mało tego, w 637 odcinku "Na dobre i na złe", postanowi uświadomić cierpiącej na amnezję Sylwii, że jej mąż wcale nie jest takim ideałem za jakiego chce uchodzić.

Była kochanka Roberta pojedzie do jego żony, żeby wyznać jej całą prawdę. I właśnie wtedy poczuje pierwsze skurcze i odejdą jej wody. Ponieważ zacznie się poród Beaty, doktor Mróz będzie musiała pomóc przyszłej mamie. Mimo tego, że nie doszła jeszcze do siebie po operacji mózgu.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola we krwi. Anna Karczmarczyk na wstrząsającym zdjęciu z planu Na dobre i na złe

Zarówno Beata, jak i Sylwia przeżyją dramatyczne chwile. Podczas porodu stanie się cud i lekarka odzyska pamięć. Kiedy Beata urodzi syna w mieszkaniu Sylwii pojawi się także Robert. Dębski przeżyje wstrząs na widok żony trzymającej na rękach dziecko jego i Beaty.

Ostatecznie doktor Mróz odejdzie od męża. Beata, która zostanie samotną matką, wybierze dla synka imię Krzesimir.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: