SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Beata powie Sylwii prawdę o romansie z Robertem

Na dobre i na złe. Beata powie Sylwii prawdę o romansie z Robertem

09.05.2016, godz. 16:30
Na dobre i na złe odc. 637. Beata (Maria Góralczyk), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odc. 637. Beata (Maria Góralczyk), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Na dobre i na złe" Beata (Maria Góralczyk) nie może patrzeć jak Robert (Bartosz Porczyk) wykorzystuje amnezję swojej żony. Właśnie dlatego w 637 odcinku "Na dobre i na złe" ciężarna pielęgniarka postanawia porozmawiać z Sylwią (Magdalena Turczeniewicz) i powiedzieć jej całą prawdę. Dębski będzie próbował przeszkodzić kochance, ale doktor Mróz i tak odzyska pamięć!

"Na dobre i na złe" odcinek 637 - środa, 11.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 637 odcinku "Na dobre i na złe" tuż przed wyjściem Sylwii ze szpitala Beata odwiedzi ją na oddziale i spróbuje powiedzieć jej prawdę o Robercie. - Powinna pani wiedzieć, że… że pani mąż nie jest dobrym człowiekiem! - Ich rozmowę przerwie jednak Dębski – i od razu wyprosi pielęgniarkę z sali.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia odbierze poród Beaty i odzyska pamięć - ZDJĘCIA

Lekarz urządzi byłej kochance ostrą awanturę.
- Nie chcę, żebyś zbliżała się do mojej żony, rozumiesz?!
- Nie będziesz mi mówił, co mam robić! - krzyknie Beata, a Robert widząc, że trudno będzie przekonać pielęgniarkę do milczenia postanowi jej zapłacić. Wręczy dziewczynie kopertę, w której będzie 50 tysięcy, ale Beata nie przyjmie pieniędzy.

Wzburzona, pielęgniarka o wszystkim opowie Radwanowi. - Wiesz, co jest najgorsze? Nie mogę patrzeć, jak ta kanalia tylko krzywdzi kolejną kobietę, jak wszystko uchodzi mu na sucho… - powie Beata i jeszcze tego samego dnia postanowi ponownie porozmawiać z Sylwią.

Zobacz: Na dobre i na złe. Gigantyczny noworodek w Leśnej Górze. Oto syn Beaty i Roberta

Kochanka Roberta odwiedzi Sylwię w jej domu. - Proszę się niczego nie obawiać, nie mam złych zamiarów, chciałam tylko z panią porozmawiać… To nie zajmie dużo czasu. Nie wiem jak to powiedzieć… Robert… pani mąż…- Rozmowę obu kobiet przerwie jednak… nagły poród!

Beata zacznie rodzić, a Sylwia się nią zajmie. Gdy maleństwo będzie już na świecie doktor Mróz o wszystkim sobie przypomni. - Czy… czy to jest dziecko mojego męża? - zapyta wstrząśnięta lekarka.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: