SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta. Były kochanek Julki dowie się o ciąży

Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta. Były kochanek Julki dowie się o ciąży

05.04.2016, godz. 07:30
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) i Artur Bart (Piotr Głowacki) z "Na dobre i na złe" dojdą do porozumienia, wrócą do siebie i zamieszkają razem dla dobra ich dziecka? Do tego jeszcze długa droga, ale profesor Bart zrobi wszystko, żeby zająć się ciężarną Julką, W 636 odcinku "Na dobre i na złe" Artur dowie się w końcu, że zostanie ojcem i zaproponuje Burskiej, żeby poszła do lekarza, którego jej poleci i żeby się do niego wprowadziła! To wyznanie będzie zaskoczeniem dla przyszłej mamy...

"Na dobre i na złe" odcinek 636 - środa, 4.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry przyjechał Artur Bart. Mężczyzna zjawił się na kongresie medycznym w Polsce, a Consalida (Katarzyna Dąbrowska) uznała, że obecność światowej sławy neurochirurga może uratować życie jednego z jej pacjentów.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz po operacji mózgu straci pamięć i wróci do męża Roberta

Lekarz zjawił się w szpitalu i przypadkiem natknął się na Burską. Okazało się, że za granicą Julka i Artur mieli romans, ale dziewczyna nie chciała nawet z nim rozmawiać. Ten związek jest już dla niej zamknięty, więc lekarka ukrywa przed dawnym kochankiem swoją ciążę twierdząc, że ojciec dziecka nie musi o niczym wiedzieć.

W 636 odcinku "Na dobre i na złe" jej tajemnica jednak wyjdzie na jaw. Burska odwiedzi swojego ojca, żeby powiedzieć mu, że zostanie dziadkiem. Rysiek (Sławomir Orzechowski) będzie zachwycony i jeszcze tego samego dnia przyjdzie do szpitala z wyprawką dla swojego pierwszego wnuka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Jan wezmą ślub

Właśnie tak Artur dowie się o ciąży Julki, a z ich rozmowy jasno wyniknie, że to on jest ojcem tego dziecka! Burska będzie zakłopotana, gdy neurochirurg zaproponuje jej wspólne mieszkanie i opiekę znajomego ginekologa! Czy przyszła mama przyjmie propozycję byłego kochanka i wprowadzi się do jego mieszkania?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: