SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zaręczyny Oli i Jana. Przemek straci córkę i ukochaną

Na dobre i na złe. Zaręczyny Oli i Jana. Przemek straci córkę i ukochaną

20.04.2016, godz. 20:51
Na dobre i na złe odc. 634. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odc. 634. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zaręczyny w "Na dobre i na złe", ślub i rozpacz byłego kochanka! Ola (Anna Karczmarczyk) przyjmie oświadczyny Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski), który w 634 odcinku "Na dobre i na złe" w dość oryginaly sposób wręczy jej pierścionek zaręczynowy. Planowany ślub Oli i Jana będzie ciosem dla Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), który dowie się, że jego córka Frania (Karolina Wańszys) mówi do Janka "tato".

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Oli i Jana z "Na dobre i na złe" wkroczy w taką fazę, że lekarze z Leśnej Góry postanowią się pobrać! Doktor Stanisławski będzie pewny swoich uczuć do Oli, która wytrwała przy nim nie zważając na jego błędy z przeszłości - podejrzane praktyki medyczne, wykonywane nielegalnie zabiegi, uzależnienie od hazaru i długi!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oświadczyny Konicy. Klaudia nie chce być żoną Rafała

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Jan zdecyduje się na poważny krok, który wpłynie nie tylko na przyszłość jego, Oli i jej córki Frani, ale także Przemka Zapały. Młody chirurg z Leśnej Góry oświadczy się swojej ukochanej. Jak to zrobi?

Ola znajdzie pierścionek zaręczynowy w matrioszce, którą Janek zostawi dla niej na oddziale. Oczywiście zakochana do szaleństwa Ola zgodzi się wyjść za Jana, przy którym odnalazła szczęście. Wieść o zaręczynach Oli i Jana szybko dotrze do Przemka Zapały.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska ma męża! Wzięła ślub z Arturem Bartem

Były kochanek doktor Pietrzak najpierw zacznie się awanturować z jej narzeczonym, bo odkryje, że Frania mówi do niego "tato", a później będzie topił swoje smutki w alkoholu. Przemek pójdzie do baru ze Szczepanem Lipskim (Kamil Kula) i tam przy drinkach pogrążony się w rozpaczy, że traci córkę i kobietę, którą kiedyś darzył uczuciem...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: