SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aneta nową rehabilitantką na oddziale Rafała Konicy

Na dobre i na złe. Aneta nową rehabilitantką na oddziale Rafała Konicy

13.04.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) z "Na dobre i na złe" dostanie pracę w szpitalu w Leśnej Górze? W 633 odcinku "Na dobre i na złe" była kochanka Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) desperacko szuka dobrze płatnego zajęcia, bo została zwolniona z firmy farmaceutycznej. Co zrobi Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska), gdy dowie się, że od teraz codziennie może mijać swoją największą rywalkę na szpitalnym korytarzu? Aneta chce zostać rehabilitantką w Leśnej Górze. Czy Adam pomoże jej zdobyć tę posadę?

"Na dobre i na złe" odcinek 633 - środa, 13.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Aneta Gniewosz dołączy personelu szpitala w Leśnej Górze? Wkrótce okaże się, że była kochanka Adama została zwolniona z firmy farmaceutycznej i teraz szuka nowego zajęcia. Z wykształcenia jest rehabilitantką - czy znajdzie się dla niej etat w Leśnej Górze?

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka zamieszka z Tomaszem! Córka Wiktorii woli jej męża

W 633 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria dowie się, że Adam cały czas widuje się z Anetą i będzie wściekła. Także dlatego, że sportsmenka w czasie treningu uszkodzi Krajewskiemu nadgarstek pozbawiając go możliwości sprawnego operowania. Mimo to, gdy Consalida spotka rywalkę na szpitalnym korytarzu, będzie dla niej całkiem miła.

- Szukasz Adama? - zapyta Wiki, ale dziewczyna szybko zdradzi, że tak na prawdę chodzi jej o coś innego.
- Właściwie to szukam pracy - powie Aneta.
- Na jakim stanowisku? - Wiki nie będzie kryła zdziwienia.
- Rehabilitantki z czteroletnim stażem i specjalizacją w dziedzinie leczenia urazów sportowych - powie była kochanka Adama.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Aneta zrujnuje karierę Adama Krajewskiego

Czy Gniewosz dostanie pracę w szpitalu? Czy Adam pomoże przyjaciółce zdobyć posadę na ortopedii? Wiktoria jest szalenie zazdrosna o wysportowaną blondynkę, ale umiejętnie to ukrywa. Czy jej związek z Krajewskim przetrwa, gdy Aneta będzie z nimi pracować?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: