SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka przyłapie Wiktorię z Adamem! Jak zareaguje?

Na dobre i na złe. Blanka przyłapie Wiktorię z Adamem! Jak zareaguje?

31.03.2016, godz. 08:03
Na dobre i na złe odc. 632. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 632. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Powrót Blanki (Pola Gonciarz) do "Na dobre i na złe"! Po kilku miesiąch w USA w 632 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka niespodziewanie wróci do Leśnej Góry, a widok jaki zastanie na miejscu wyprowadzi ją z równowagi. Gdy Blanka przyjdzie do szpitala odwiedzić matkę, przyłapie ją w objęciach Adama (Grzegorz Daukszewicz)! Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) będzie starała się tłumaczyć. Czy córka wybaczy jej związek z lekarzem, w którym nastolatka jest zakochana?

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka niespodziewanie wróci do Leśnej Góry i zatrzyma się u Tomasza (Ireneusz Czop). Córka Consalidy nie uprzedzi matki o swoim przyjeździe, żeby zrobić jej niespodziankę. Ale gdy zauważy ją w objęciach Krajewskiego będzie zwyczajnie zazdrosna!

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki nowym neurochirurgiem i ojcem dziecka Julki Burskiej

Przypominamy, że gdy Blanka mieszkała z matką i jej ówczesnym mężem, podkochiwała się w Adamie i za wszelką cenę usiłowała go zdobyć. Doszło nawet do tego, że nastolatka wskoczyła Krajewskiemu do łożka, żeby go do siebie zachęcić.

Wtedy do sypialni Adama wpadla Wiki i wszystko oczywiście skończyło się wielką awanturą między Wiki, Adamem i Blanką. Teraz Consalida i Krajewski są parą, a Blanka o niczym nie wie. Dowie się przypadkiem i to chyba najbardziej ją zaboli.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Powrót Blanki. Córka Wiktorii zamieszka z Tomaszem

-Czemu mi nie powiedziałaś, że przyjeżdżasz? - zapyta zawstydzona Wiki, którą córka przyłapie na pocałunkach z partnerem. A dziewczyna też będzie ciekawa, dlaczego matka ukrywa przed nią swój związek. - Też nie o wszystkim mi mówisz...

- Gdyby nie Tomasz, nie wiedziałabym, gdzie jesteś!
- A po co chcesz wiedzieć? Zjesz ze mną niedzielny obiad? Wpadniesz z ciastem? Przetworami?
- Nie o to chodzi…
- Zawsze to nie o mnie chodzi! Zawsze wszystko jest ważniejsze: twoja szkoła, twoja praca… Jeden facet, drugi, trzeci…

Wiktoria postara się wytłumaczyć córce, że nie chciała jej okłamywać. - Jak miałam ci powiedzieć o Adamie? Przez telefon?
- Czemu nie? Większość życia rozmawiamy przez telefon.
- Przepraszam. Myślałam, że się spotkamy, czekałam na koniec szkoły…. Bałam się... Bałam się, że rzucisz słuchawką! -
przyzna Consalida.

Matka i córka pokłócą się, ale do pojednania w końcu też dojdzie. Wiktoria odwiedzi córkę w domu Tomasza i poprosi, żeby zostały przyjaciółkami. Taki układ im się uda? Czy Wiktoria i Blanka odbudują swoją relację i w końcu staną się prawdziwą rodziną?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: