SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata odpycha od siebie Szczepana

Na dobre i na złe. Agata odpycha od siebie Szczepana

30.03.2016, godz. 21:10
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Między Agatą (Emilia Komarnicka) i Szczepanem (Kamil Kula) z "Na dobre i na złe" niby wszystko wróciło do normy, ale pani doktor nadal trzyma kochanka na dystans. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie nawet do tego, że Woźnicka zacznie udawać, że z pielęgniarzem nic jej nie łączy! Szczepan będzie w szoku... Jak zareaguje? I czy tym razem w "Na dobre i na złe" ich związek przetrwa trudną próbę?

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Agatą i Szczepanem w "Na dobre i na złe"? Pani doktor chodzi z nosem zadartym do góry i udaje, że z pielęgniarzem nic jej nie łączy, a wydawało się, że ich związek wrócił do normy po ostatnich perypetiach.

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki nowym neurochirurgiem i ojcem dziecka Julki Burskiej

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Agata trzyma ukochanego na dystans i po kryjomu się z nim całuje. Gdy jednak przyłapuje ich Zuza (Julia Kamińska) doktor Woźnicka odsuwa się od Szczepana udając, że zupełnie nic ich nie łączy.

Lipski poważnie się zdenerwuje widząc, że Agata wciąż rozpamiętuje jego wcześniejsze wybryki i bawi się jego uczuciami- Wiesz co? Też nie jesteś ideałem. Szukasz księcia z bajki? OK. Nie jestem nim. Mam wady, ale ty też nie jesteś kryształowa. Wymagasz od innych ludzi tyle,, że boją się nawet podejść - Szczepan w końcu powie ukochanej, co o niej myśli.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Powrót Blanki. Córka Wiktorii zamieszka z Tomaszem

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan, który niedawno zaliczył egzamin i ze zwykłego salowego awansował na pielęgniarza, szybko zaprzyjaźni się z koleżankami po fachu. Pielęgniarki urządzą mu otrzęsiny, ale Agata nie będzie chciała przyjść na imprezę. Później jednak przemyśli sobie słowa partnera i dla dobra związku pojawi się na przyjęciu, które koleżanki Szczepana specjalnie dla niego przygotowały.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: