SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo zachoruje na Alzheimera

Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo zachoruje na Alzheimera

23.03.2016, godz. 21:28
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ciężarna Julka Burska (Aleksandara Hamkało) z "Na dobre i na złe" zabije swoje nienarodzone dziecko? W 631 odcinku "Na dobre i na złe" Julka odbierze wyniki badań krwi i dowie się, że zaszła w ciążę! Lekarka będzie załamana i w pierwszej chwili postanowi wyjechać za granicę, żeby poddać się aborcji! Czy Julka w "Na dobre i na złe" usunie ciążę? Jedno jest pewne - nie chce mieć dziecka, bo nie dorosła do roli matki. Poza tym dowie się, że może być chora na Alzheimera.

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Julka przypadkowo ukłuje się igłą wyciągniętą z pacjenta, który prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków, okaże się, że spodziewa się dziecka. Zaniepokojony Witek Latoszek (Bartosz Opania) zleci koleżance, by wykonała badania krwi.

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki Burskiej i nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze

Julka pójdzie do laboratorium, ale pierwsze wyniki badań będą niepokojące. Latoszek zaleci jej bardziej rozszerzone badania. Okaże się, że młoda pani doktor nie zaraziła się od pacjenta, ale zwyczajnie choruje na anemię i jest... w ciąży!

A to nie koniec złych informacji. Wyjdzie też na jaw, że Julka odziedziczyła po biologicznym ojcu Ryśku (Sławomir Orzechowski) gen odpowiadający za Alzhaimera... Burska będzie załamana. Nie planowała dziecka i panicznie boi się choroby! W 631 odcinku "Na dobre i na złe" młoda pani doktor postanowi wyjechać do Monachium, żeby usunąć ciążę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Witek będzie próbował ją powstrzymać, opowiadając jej historię swoją i Leny (Anita Sokołowska), która urodziła syna mimo choroby nowotworowej. W tym samym odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się także ojciec dziecka Burskiej- Artur Bart (Piotr Głowacki). Czy były kochanek Julki namówi ją, żeby urodziła ich dziecko?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: