SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agnieszka Kaczorowska tańczy na rurze i kusi Latoszka - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Agnieszka Kaczorowska tańczy na rurze i kusi Latoszka - ZDJĘCIA

09.03.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 628. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Sara (Agnieszka Kaczorowska)
Na dobre i na złe odc. 628. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Sara (Agnieszka Kaczorowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Agnieszka Kaczorowska zagra w "Na dobre i na złe"! Tancerka "Tańca z gwiazdami" i słynna Bożenka z "Klanu" w 628 odcinku "Na dobre i na złe" wystąpi gościnnie w roli Sary, tancerki erotycznej, którą podczas samotnego wypadku do nocnego klubu pozna Witek Latoszek (Batosz Opania). Seksowna striptizerka od razu spodoba się lekarzowi z Leśnej Góry. Szybko okaże się, że Sara dobrze zna też Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski).

"Na dobre i na złe" odcinek 628 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Kaczorowska tancerką erotyczną i pacjentką szpitala w Leśnej Górze! W 628 odcinku "Na dobre i na złe" aktorka i gwiazda "Tańca z gwiazdami" zwróci uwagę Witka Latoszka, który pewnego wieczoru wybierze się do nocnego klubu, by odreagować stresy w pracy i konflikty z byłą żoną, Leną Starską (Anita Sokołowska).

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska w ciąży. Kto będzie ojcem dziecka Julki?

Uwodzicielskie ruchy ponętnej tancerki go-go od razu przyciągną uwagę Latoszka. Lekarz z Leśnej Góry zorinetuje się, że podczas swojego występu Sara dziwnie się zachowuje - zupełnie jakby miała za chwilę zemdleć i upaść na scenę. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" Latoszek wsunie jej za pasek majtek 100 złotych i poprosi o chwilę rozmowy.

Samotny Witek będzie chciał wyżalić się Sarze ze swoich kłopotów, ale los sprawi, że to on ją uratuje. Tancerka erotyczna wyzna lekarzowi, że ostatnio źle się czuje - ma dreszcze, często wymioty, cierpi na niepokojące kołatania serca. I właśnie wtedy Latoszek zauważy, że Sara kaszle krwią.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz będzie miał konkurenta

Tancerka go-go trafi do Leśnej Góry gdzie przejdzie badania. Wyniki wykażą, że musi być natychmiast operowana. Kiedy rano podczas obchodu Sara zauważy wśród lekarzy profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) będzie chciała, by to on wykonał zabieg. Okaże się, że tancerka i Falkowicz dobrze się znają.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: