SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki wyjeżdża z Leśnej Góry! Rozwiedzie się z Wiktorią?

Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki wyjeżdża z Leśnej Góry! Rozwiedzie się z Wiktorią?

24.02.2016, godz. 20:20
Na dobre i na złe odc. 626. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 626. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

To koniec Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop) w "Na dobre i na złe"?! Mąż Wiktorii Consalidy znika z Leśnej Góry i z jej życia. Po tym jak Wiki go rozszyfrowała i dowiedziała się, że mąż usiłował wrobić Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) w gwałt, nie ma dla niego litości. Do tego dochodzą jeszcze kłopoty w pracy. W 626 odcinku ''Na dobre i na złe'' Tomasz postanowia wyjechać z Leśnej Góry. W tym czasie Wiktoria i Adam nie wychodzą z łóżka... Rozwód Wiktorii i Tomasza to tylko kwestia czasu.

"Na dobre i na złe" odcinek 626 - środa, 24.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Tomasz Rzepecki z "Na dobre i na złe" tak łatwo się podda i zrezygnuje z miłości do żony? Wiktoria od początku czuła, że wyszła za mąż nieodpowiedniego mężczyznę i w końcu decyduje się na rozstanie. W 623 odcinku "Na dobre i na złe" odchodzi od Tomasza...

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

A wszystko dlatego, że Wiki dowiaduje się, że jej mąż usiłował wsadzić Krajewskiego do więzienia za gwałt. Wcześnien do głowy jej nie przyszło, że Tomek może być aż takim draniem. Zakochana w Adamie lekarka zatrzymuje Krajewskiego w Leśnej Górze i spędza z nim namiętną noc. Następnego dnia zostawia. Ich rozwód wydaje się już tylko formalnością.

W 626 odcinku ''Na dobre i na złe'' Tomasz postanawia wyjechać z Leśnej Góry, bo oprócz kłopotów sercowych męczą go wyrzuty sumienia i problemy pracy. W szpitalu wybucha afera z udziałem Rzepeckiego, który nie umówił chorego na guza mózgu Miłosza (Maciej Cymorek) na wizytę do psychiatry. W konsekwencji czego pacjent uciekł ze szpitala i spowdował wypadek, w którym zginęła Małgosia Konica ((Daria Domaszewicz).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

Tuż przed wyjazdem, Tomasz kolejny raz przeprasza Wiki. Jak podaje "Świat Seriali" doktor Consalida przytuli się i... na tym się skończy. Rzepecki znika z jej życia, a ona może wreszcie być z ukochanym Adamem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: