SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska spotka biologicznego ojca! Muzyk Rysiek Grec to oszust?

Na dobre i na złe. Julka Burska spotka biologicznego ojca! Muzyk Rysiek Grec to oszust?

09.02.2016, godz. 18:45
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 624. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" przez ponad 20 lat żyła w przekonaniu, że jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Jednak w 624 odcinku "Na dobre i na złe" dowiaduje się, że nie jest córką Nowaka. Jej matka Helena przez laty miała romans z muzykiem, którego poznała na koncercie. Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) przekazuje Julce dowód na to, że to on jest jej biologicznym ojcem.

Na dobre i na złe" odcinek 624 - środa, 10.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka Burska, adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) przyjechała do Polski, by spotkać się z krewnym, który ostatnio się z nią skontaktował. Młoda lekarka nie wie jednak, że Rysiek Grec jest jej prawdziwym ojcem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Małgosia umrze przez Wiktorię? Lekarka popełnia błąd podczas operacji?

W 624 odcinku "Na dobre i na złe" Julka jedzie na spotkanie z mężczyzną, którego nigdy nie wiedziała na oczy. W pubie poznaje podstarzałego muzyka ze swoim zespołem. Rysiek podaje się za ojca Julki. Początkowo Burska sądzi, że to jakieś żarty - przecież jej ojciec zginął kiedy była dzieckiem.

Nieliczni widzowie zapewne pamiętają, że w 2 odcinku "Na dobre i na złe" zatytułowanym "Odzyskana miłość" (emisja w niedzielę, 14.11.1999 r. w TVP2) wówczas 6-letnia Julka trafia do Leśnej Góry razem ze swoją mamą w bardzo ciężkim stanie po wypadku. Ojciec Julki zginął na miejscu. Mama niestety umarła na stole operacyjnym. Operowali ją Kuba Burski i Tadeusz Zybert (Marian Opania).

Po chwili Rysiek opowiada Julce o jej matce, o miłości, która ich łączyła ponad 20 lat temu. - Daj mi szansę. Bardzo dużo wysiłku kosztowało mnie, żeby się do ciebie odezwać. Ta Helka z piosenki to twoja matka. Helena Nowak... Pierwszy raz zobaczyłem twoją matkę na koncercie. Kochała Stonesów. A jej mąż wolał  Beatlesów. Od razu poczuliśmy do siebie chemię. To było coś więcej niż romans. Chcieliśmy uciec na koniec świata, kochać się...

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska będzie lekarką w Leśnej Górze

Julka dalej nie wierzy Ryśkowi, więc biologiczny ojciec wspomina o listach, które dostawał od Heleny. - Dużo pisała, nawet po tym jak się rozstaliśmy

W głosie Burskiej pojawia się gniew i dezorientacha. - 26 lat miał mnie pan w dupie. Co się nagle stało? Chcę zobaczyć te listy... Kiedy Rysiek idzie do garderoby nagle mdleje. Julka wzywa do niego karetkę i mężczyzna szybko trafia do szpitala w Leśnej Górze. Tak wyznaje Julce i Witkowi Latoszkowi (Bartosz Opania), że choruje na Alzheimera.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: