SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało jako nowa Julka Burska. Dlaczego zastąpiła Sarę Muldner?

Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało jako nowa Julka Burska. Dlaczego zastąpiła Sarę Muldner?

03.02.2016, godz. 20:13
Na dobre i na złe. Julka (Sara Muldner/ Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe. Julka (Sara Muldner/ Aleksandra Hamkało) foto: TVN/X-news.pl, ARTRAMA

Julka Burska po latach wraca do "Na dobre i na złe", ale z nową twarzą. Od 623 odcinku "Na dobre i na złe" to Aleksandra Hamkało (27 l.) będzie grać Julkę, adoptowaną córkę Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski), która w 2007 roku wyjechała na studia medyczne do Australii. Tym samym zajmie miejsce Sary Muldner (26 l.), która przez osiem lat wcielała się w postać Julki.

"Na dobre i na złe" odcinek 623 powrót Julki Burskiej - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Powrót Julki Burskiej do "Na dobre i na złe" po prawie dziewięciu latach nieobecności na pewno będzie sporym zaskoczeniem dla wszystkich widzów. Tym bardziej, że w tej roli Sarę Muldner zastąpi Aleksandra Hamkało. Skąd ta zmiana?

Scenarzyści "Na dobre i na złe" wpadli na pomysł, by przywrócić postać córki Zosi i Kuby Burskich, ale Sara Muldner nie chciała już grać w serialu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka z Na dobre i na złe po latach. Jak dziś wygląda Sara Muldner?

Sara Muldner odeszła z "Na dobre i na złe" w 2007 roku. bo jak sama przyznała była zmęczona rolą Julki. Od tamtej pory była gwiazda "Na dobre i na złe" zniknęła z telewizji. Ostatni raz pojawiła się gościnnie dwa lata temu w serialu "Lekarze".

Wiosną 2013 roku widzowie TVN mogli ją zobaczyć w 15 odcinku 2 sezonu serialu "Lekarze" w roli Moniki Madej, córki zmarłego pacjenta Maksa Kellera (Paweł Małaszyński). Była też gościem specjalnym jednego z odcinków teleturnieju "Familiada".

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam zostanie w Leśnej Górze dla Wiktorii

Sara Muldner na planie "Na dobre i na złe" pojawiła się jako 10-latka i przez osiem lat wcielała się w rolę adoptowanej córki Zosi i Kuby. Julka z "Na dobre i na złe" w 311 odcinku serialu wyjechała na studia do Australii. W Leśnej Górze pojawiła się tylko gościnnie.

Nowa Julka pojawi się w 623 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy będzie świadkiem groźnego wypadku. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" młoda lekarka udzieli rannym pierwszej pomocy. Wszystko wskazuje na to, że w szpitalu w Leśnej Górze doktor Burska zostanie na dłużej.

Dla Aleksandry Hamkało rola w "Na dobre i na złe" nie jest serialowym debiutem. 27-letnia aktorka grała już m.in. lekarką Basię Torzewską w "Lekarzach" oraz Olę Lipec w "Komisarzu Aleksie".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: