SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Pierwszy pocałunek Adama i Anety

Na dobre i na złe. Pierwszy pocałunek Adama i Anety

01.12.2015, godz. 13:30
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka)
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Nowa kochanka Adama (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" nie będzie zwlekać z czułościami. Już w 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' na pierwszym treningu MMA, Aneta (Natalia Rybicka) zbije przeciwnika z tropu i pocałuje go, żeby zyskać przewagę! Pierwszy pocałunek Anety Gniewosz i Adama Krajewskiego będzie szybki, niespodziewany i mało romantyczny, ale to dopiero początek ich gorącej znajomości!

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Adam pozna Anetę Gniewosz i od razu między nimi zaiskrzy. Na pierwszym treningu MMA Szczepan (Kamil Kula) chwilę się spóźni, a przeciwniczką Krajewskiego zostanie piękna blondynka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki zamieszany w aferę z lewymi lekami

Walka Adama i Anety będzie bardzo wyrównana. Wysportowana dziewczyna będzie blisko przegranej, gdy nagle pocałuje Adama i zwycięży pojedynek!

-To chyba koniec. Nie czuję się komfortowo. Nie chcę dotykać twoich... - powie Adam leżąc na Anecie.
-Nie krępuj się - powie dziewczyna i pocałuje Krajewskiego, który na chwile zapomni o walce. Dzięki temu Gniewosz pokona Adma i użyje skomplikowanego chwytu. 
-Teraz dopiero możesz czuć się niekomfortowo - powie zadowolona przedstawicielka farmaceutyczna.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam z łóżku z nową kochanką Anetą

Pierwszy pocałunek Anety i Adama nie będzie romantyczny. Poza nimi na sali będzie kilkunastu spoconych zawodników. Wszyscy będą im się przyglądać. Więc atmosfera nie będzie sprzyjała nowo poznanym. Gniewosz jednak nie odpuści i szybko zacznie uwodzić przeciwnika z zajęć. Aneta będzie patrzeć Adamowi głęboko w oczy, a niedługo później znajomi wylądują w łóżku! Ta znajomość nabierze błyskawicznego tempa!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: