SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aneta pobije Wiktorię? Nowa kochanka Adama pozbędzie się rywalki?

Na dobre i na złe. Aneta pobije Wiktorię? Nowa kochanka Adama pozbędzie się rywalki?

26.11.2015, godz. 08:23
Na dobre i na złe. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/AKPA

Natalia Rybicka w "Na dobre i na złe" nową kochanką Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz)! Już w 616 odcinku "Na dobre i na złe" w życiu samotnego Adama pojawia się Aneta Gniewosz, atrakcyjna przedstawicielka firmy farmaceutycznej, którą chirurg z Leśnej Góry poznaje na treningu MMA. Adama i Anetę szybko połączy romans, co nie spodoba się Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska). Czyżby szykowało się starcie byłej i obecnej kochanki Krajewskiego? Aneta to twarda przeciwniczka, która umie się bić...

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Natalia Rybicka jako Aneta Gniewosz podniesie temperaturę uczuć w szpitalu w Leśnej Górze! To dzięki niej Adam Krajewski zapomni o nieszczęśliwej miłości do Wiktorii, która nie chciała dla niego odejść od swojego męża Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop). Romans Adama z atrakcyjną blondynką uświadomi Wiki jak wiele straciła...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam z łóżku z nową kochanką Anetą

Pierwsze spotkanie Adama i Anety na treningu MMA w 616 odcinku "Na dobre i na złe" od razu zapowiada ciąg dalszy. Między chirurgiem z Leśnej Góry a przedstawicielką farmaceutyczną iskrzy od pierwszego spojrzenia. Nowa znajoma Adama nie kryje, że zainteresowana bliższą znajomością. Stawia sobie za cel uwiedzenie przystojnego lekarza.

Okazja ku temu nadarza się sama, bo podczas walki bardzo zbliżają się do siebie. Flirt kończy się niespodziewanym pocałunkiem i kontuzją. Ponieważ Aneta skarży się na ból kostki Adam proponuje, że zabierze ją do Leśnej Góry, bo wydaje mu się, że uraz wskazuje na uszkodzoną torebkę stawową. W windzie spotykają Wiktorię, która jest zaskoczna widokiem Adama z nową dziewczyną.

Patrz: Na dobre i na złe. Tomasz Rzepecki zamieszany w aferę z lewymi lekami

Natalia Rybicka w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" przyznała, że jej bohaterka to pewna siebie młoda kobieta, która postanawia zdobyć Adama. Ale czy romans, który ich połączy ma szanse przetrwać skoro Krajewski wciąż kocha Wiki?

-
Aneta będzie usilnie pokazywać słabe strony swojej rywalki i spróbuje wyperswadować Adamowi to uczucie - powiedziała aktorka.

Czy między Wiki a Anetą dojdzie do bójki o Adama? - Będą mijały się kilka razy na szpitalnym korytarzu, wymienią jednoznaczne spojrzenia. Jednak Wiktoria nie musi się obawiać. Aneta jest bardzo kulturalną osobą. Pięści używa tylko na sali treningowej - dodała Rybicka.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: