SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata i Szczepan płyną w romantyczny rejs

Na dobre i na złe. Agata i Szczepan płyną w romantyczny rejs

09.09.2015, godz. 20:12
Na dobre i na złe odc. 605. Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 605. Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramatyczny śmierć w "Na dobre i na złe" pożarze na statku! Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula) cudem unikają śmierci podczas romantycznego rejsu po Wiśle. W 605 odcinku "Na dobre i na złe" kilka godzin po randce lekarki i salowego z Leśnej Góry na statku dochodzi do tragedii! Wybucha pożar, w których ciężko ranne zostaje małżeństwo strażaków. Niestety obrażenia Olka są tak poważne, mężczyzna umiera na izbie przyjęć szpitala w Leśnej Górze.

"Na dobre i na złe" odcinek 605 po wakacjach 2015 - środa, 9.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Randka Agaty i Szczepana o mały włos nie kończy się tragedią! Tylko cud ratuje zakochanych z Leśnej Góry z płomieni. Tuż po tym jak lekarka i salowy schodzą z pokładu statku w maszynowi wybucha bowiem groźny pożar...

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Agata rzuci Szczepana dla nowego lekarza, Marka - ZWIASTUN

Dramat rozgrywa się w 605 odcinku "Na dobre i na złe" kiedy Szczepan zabiera Agatę w rejs po Wiśle. Zakochani spędzają romantyczne chwile na plaży, a później na oświetlonym lampkami i świecami pokładzie. Szczepan zadbał o każdy szczegół randki, by Agata poczuła się wyjątkowo. Wręcza nawet ukochanej czekoladki.

Kilka godzin po randce na statku rozgrywa się horror. W maszynowni wybucha pożar. W akcji ratunkowej uczestniczy małżeństwo strażaków - Alicja (Helena Sujecka) i Olek. Obydwoje ulegają poważnym urazom i trafiają w ciężkim stanie do Leśnej Góry.

Zespół lekarzy walczy o życie Olka. Niestety jego obrażenia są zbyt poważne i mężczyzna umiera na izbie przyjęć. Okazuje się, że strażak wbiegł w płomienie, by ratować 8-letnią Olę (Alicja Cichowicz),, która wróciła na płonący statek po swojego psa.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Zaręczyny Agaty i Szczepana


Strażaczka Alicja ma uszkodzoną śledzionę, wątrobę i pęknięte jajowody. W czasie operacji lekarze odkrywają, że pacjentka jest w 11 tygodniu ciąży. Jednak obrażenia są tak poważne, że jeśli nie uda im się utrzymać ciąży, to ze względu na uszkodzenia macicy i narządów rodnych, już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci.

Wśród rannych przewiezionych do Leśnej Góry jest także Oliwka, którą wyniósł z ognia Olek. Dziewczynka doznała wstrząśnienia mózgu i opiekuje się nią Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop). Tomografia komputerowa nie wykazuje żadnego poważnego urazu głowy, tylko poparzenia górnych dróg oddechowych.

Doktor Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) zauważa jednak u dziewczynki objawy neurologiczne. Ponowna tomografia wskazuje na obecność krwiaka mózgu. Nowa lekarka z Leśnej Góry zarządza natychmiastową operację.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: