SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julia Kamińska rzuci Leśną Górę dla pieniędzy?

Na dobre i na złe. Julia Kamińska rzuci Leśną Górę dla pieniędzy?

17.11.2015, godz. 14:30
Na dobre i na złe. Julia Kamińska nie zobaczy swojego debiutu w Na dobre i na złe
Julia Kamińska pojawiła się na planie serialu „Na dobre i na złe”. Pierwszy odcinek z jej udziałem będziemy mogli oglądać już dzisiaj. Zapraszamy przed telewizory o 20.45 do oglądania  „Na dobre i na złe” odc.535. foto:

Julia Kamińska milionerką? Tego jej życzymy! Gwiazda "Na dobre i na złe" na szczęście nie traktuje pieniędzy tak poważnie, by dla nich rzucać obecną pracę. Nawet jeśli aktorka wzbogaci się na loterii nie odejdzie z pracy w ''Na dobre i na złe''. Zuza Krakowiak nie zniknie z Leśnej Góry gdy na jej koncie pojawi się fortuna.

Julia Kamińska odejdzie z pracy w serialu jeśli niespodziewanie się wzbogaci? W jednym z ostatnich wywiadów aktorka zdradziła, że nie rzuci dotychczasowych ról nawet jeśli na jej koncie pojawi się kilka milinów.

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek dla Zuzy wyprowadzi się od Oli

- Na pewno nie rzuciłabym wszystkiego z dnia na dzień, bo w tej chwili ciąży na mnie zbyt duża odpowiedzialność. Za wygrane pieniądze na pewno chciałabym zrobić film. Razem z najbliższymi osobami napisać go, wyreżyserować i wyprodukować. Takie właśnie mam marzenie... - wyznała aktorka w rozmowie z magazynem "Świat & Ludzie".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola wyleci z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

O rolę Zuzy Krakowiak z ''Na dobre i na złe'' możecie więc być spokojni. Julia Kamińska nie rzuci pracy przed kamerami nawet, gdy wygra na loterii!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: