SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Iwona Bielska zagra matkę Barta!

Na dobre i na złe. Iwona Bielska zagra matkę Barta!

13.11.2016, godz. 19:25
Krew z krwi 2 sezon. Ewa (Roma Gąsiorowska), Anna (Iwona Bielska)
Krew z krwi 2 sezon. Ewa (Roma Gąsiorowska), Anna (Iwona Bielska) foto:

Już niedługo w serialu "Na dobre i na złe" pojawi się nowa postać - matka Barta (Piotr Głowacki), Lilka. W nową bohaterkę wcieli się Iwona Bielska, która już wcześniej z Piotrem Głowcakim odgrywała rolę krewnych. Co jeszcze wiemy o matce Artura z "Na dobre i na złe"? Julka (Aleksandra Hamkało) zostanie nieco przytłoczona przez teściową!

Serial "Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o godz. 20.40 w TVP2

Jako aktorka z krwi i kości, Ilona Ostrowska zdecydowanie nie słynie z pozowania na ściankach do aparatu, chwalenia się oraz afiszowania. Za to na pewno można ją określić jako osobę skromną, a jeśli chodzi o karierę zawodową, to zazwyczaj występuje w rolach kobiet doświadczonych życiem, jak w "Weselu" (Eluśka Wojnarowa), albo przenosi się na drugi koniec skali - występuje w komediach (szatniarka Rajstopa, "Córki dancingu"). Którą z tych dwóch możliwości odegra jako Lilka w "Na dobre i na złe"?

Zobacz: Na dobre i na złe. Związek Adma i Wiktorii wisi na włosku

Zdecydowanie komiczną! Postać rodzicielki Artura (pełne imię - Aurelia, zwana również Lilką) będzie niesamowicie wścibską osobowością, nadopiekuńczą, próbującą wszędzie dodać swoje trzy grosze. Oczywiście, nie zabraknie właśnie wyżej wymienionego wątku humorystycznego - z zawodu teściowa Julki będzie... seksuologiem, więc z racji tak zwanego, zboczenia zawodowego, natychmiast zacznie wypytywać swoją synową o ich życie łóżkowe. Nie będzie miała żadnych, ale to kompletnie - żadnych zahamowań. Kiedy zada Julce pytanie, czy jej syn ją satysfakcjonuje, Burska będzie w ciężkim szoku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Dziecko Oli i Jana będzie ciężko chore

Już z samego opisu jej postaci wynika, że Lilka nieźle narozrabia w Leśnej Górze! Przekonamy się co na krępujące i zdecydowanie nie na miejscu pytanie odpowie jej Julka już niedługo w "Na dobre i na złe"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: