SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Historia miłości Leny i Witka

Na dobre i na złe. Historia miłości Leny i Witka

19.06.2017, godz. 15:45
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 524. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 524. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto:

Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) są jedną z Waszych ulubionych serialowych par! Choć teraz są po rozwodzie, to wszystko wskazuje na to, że Latoszek będzie walczyć o byłą żonę w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017. Czy w serialu TVP2 Lena i Witek po raz trzeci wezmą ślub? Poznajcie ich romantyczną historię!

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Są tu jacyś fani Leny i Witka z "Na dobre i na złe"? Przypomnimy Wam historię ich miłości! Jak to się zaczęło? Uczucie między nimi narodziło się już w 2004 roku, gdy Starska przyjechała do Leśnej Góry na staż pod okiem Latoszka.

W 2008 roku zakochani wzięli ślub po raz pierwszy, ale okazało się, że ich małżeństwo jest nieważne! Może to i lepiej. Nie musieli brać rozwodu, gdy ich drogi się rozeszły...

Czytaj też: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Latoszkowie wezmą ślub po raz trzeci?

Kilka lat później Lena zachorowała na raka, a Witek zdał sobie sprawę, że bardzo mocno ją kocha. Choroba znów ich połączyła i w 2012 roku na świat przyszedł ich syn Felek. Po wszystkim Latoszek zorganizował powtórkę ze ślubu.

Piękna ceremonia nie była jednak gwarancją cudownej, wspólnej przyszłości. W "Na dobre i na złe" Witek zdradzał Lenę z Agatą (Emilia Komarnicka). Gdy Starska poznała prawdę, wyprowadziła się do matki do Torunia. Latoszek natomiast zastąpił Przemka (Marcin Rogacewicz) i wyjechał na misję ratunkową do Afryki. Po powrocie był już innym człowiekiem. Lena zażądała rozwodu.

Teraz Lena miała poślubić Staszka (Marcin Kwaśny), ale jej serce wciąż bije dla Witka - i to nie umknęło uwadze przyszłego pana młodego, który w ostatniej chwili odwołał ślub. W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017 Latoszek znów będzie walczyć o serce byłej żony i kto wie... Może spotka się z nią przed ołtarzem po raz trzeci?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: