SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz nie pozwoli na wyjazd Adama z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Falkowicz nie pozwoli na wyjazd Adama z Leśnej Góry

13.11.2015, godz. 19:45
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 616. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Falkowicz (Michał Żebrowski) nie pozwoli Adamowi (Grzegorz Daukszewicz) na przeprowadzkę. W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' profesor zrobi wszystko, żeby zatrzymać młodszego brata w Leśnej Górze. Uda mu się? Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Tretter (Piotr Garlicki) trzymają stronę Falkowicza, bo wiedzą, że wybitny i młody chirurg to skarb ich szpitala.

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Adam informuje Wiktorię i Falkowicza, że podjął decyzję o odejściu z Leśnej Góry. Andrzej skrytykuje decyzję brata. - Nie chcę słyszeć, że naprawdę bierzesz to pod uwagę!

Jednak Adam nie zmieni zdania... - Nie sądzisz, że pora zamknąć jakiś rozdział?
- Uciec?
- Poszukać czegoś nowego…

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam odchodzi z Leśnej Góry. Wiktoria znajdzie nowego chirurga na jego miejsce

Wiktoria i Falkowicz są gotowi zrobić wszystko, by Adam nie przyjmował propozycji pracy w prywatnej klinice w Bydgoszczy. Sam zainteresowany nie będzie ich jednak słuchać. Chce zacząć nowe życie w innym mieście i zapomnieć o głośnej sprawie gwałtu, o który niesłusznie został oskarżony.

W 616 odcinku "Na dobre i na złe" Adam stanie przed poważną decyzją, gdyż dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) zaproponował mu udział w międzynarodowym projekcie badań onkologicznych. Testy będą prowadzone na miejscu, w Leśnej Górze. Czyżby Falkowicz maczał w tym palce?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz zdradza sekrety Adama Krajewskiego z Na dobre i na złe

Co będzie z Adamem? Czy Falkowicz zatrzyma brata w Leśnej Górze? Od jakiegoś czasu są sobie bardzo bliscy. Andrzej załamałby się, gdyby jego brat zdecydował się na wyprowadzkę...

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: