SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Witold Pyrkosz odchodzi z M jak miłość? Co będzie z Lucjanem Mostowiakiem?

M jak miłość. Witold Pyrkosz odchodzi z M jak miłość? Co będzie z Lucjanem Mostowiakiem?

30.01.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1274, Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1274, Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Witold Pyrkosz kończy karierę!? Jak donosi portal Onet.pl, w jednym z ostatnich wywiadów aktor zdradził, że zdaje sobie sprawę, że najwyższy czas ze sceny zejść. Co to oznacza dla fanów "M jak miłość"? Wygląda na to, że serialowy Lucjan niedługo zniknie z ekranu, a dalsze losy całej rodziny Mostowiaków będziemy śledzić bez jego udziału - a to już nie to samo! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" bez Lucjana Mostowiaka?

Niedawno aktorzy z "M jak miłość" hucznie świętowali 90-te urodziny Witolda Pyrkosza, ale coś nam mówi, że to była także impreza pożegnalna. Aktor zdaje sobie sprawę, że czas zrezygnować z kariery, choć do tej pory zapewniał, że nigdy z własnej woli nie odejdzie z "M jak miłość". Serialowy Lucjan najwyraźniej nie czuje się na siłach, by pracować na planie.

Zobacz: M jak miłość. Olek zdradza Magdę! To dlatego nie chce wracać do Polski

- Zdumiony jestem, że zrobiliśmy już tyle odcinków, to jest makabra. Gdyby nie to, że czas odejść niedługo, pociągnąłbym jeszcze z 50 tych dniówek - powiedział niedawno aktor, jak podaje Onet.pl, dając widzom do zrozumienia, że dni jego bohatera są już policzone.

A co będzie z Lucjanem w "M jak miłość"? Już w 1274 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zdradzi Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że nie będzie na ślubie Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i Marzenki (Olga Szomańska), bo jej mąż nie czuje się dobrze. Mostowiak choruje na serce, a to nie jest dla widzów tajemnicą. Jego stan wkrótce się pogorszy. Nie wyobrażamy sobie serialu bez udziału Witolda Pyrkosza... A Wy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: