SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Sparaliżowany Artur w depresji po wypadku

M jak miłość. Sparaliżowany Artur w depresji po wypadku

01.09.2015, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Artur Rogowski (Robert Moskwa) z "M jak miłość" przeżyje wypadek, ale kompletnie się załamie, bo będzie inwalidą! W 1154 odcinku ''M jak miłość'' ranny Rogowski trafi do szpitala tuż po tym jak uratuje Marysię (Małgorzata Pieńkowska) przed Teresą (Dominika Łakomska). Były mąż Marysi straci pamięć i będzie sparaliżowany. Na domiar złego Artur popadnie w depresję, a jego życie całkowicie się zmieni...

"M jak miłość" odcinek 1154 - poniedziałek, 7.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2


W 1154 odcinku ''M jak miłość'' Artur Rogowski ratuje byłą żonę przed zemstą kochanki i naraża dla niej swoje życie. Artur odpycha Marysię sprzed pędzącego samochodu, ale sam dostaje się pod koła.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Flirt Andrzeja Budzyńskiego z prawniczką Weroniką

Na szczęście Rogowski nie umrze. Jego życie diametralnie się jednak zmieni. Artur będzie sparaliżowany i prawdopodobnie do końca życia będzie się poruszać na wózku inwalidzkim. To dla niego dramat.

- Artur znalazł się w trudnej sytuacji. Totalne załamie, obwinianie siebie za to wszystko. To głębokie przekonanie, że zasłużył na to i nie ma się to użalać. To się tak mocno pogłębia, że właściwie do stanów do bardzo głębokiej depresji. Jest mu bardzo ciężko. Tym bardziej, że jest unieruchomiony i wygląda na to, że tak już zostanie - powiedział Robert Moskwa w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur na wózku po wypadku. Marysia nie zostawi sparaliżowanego Artura

Co będzie dalej z Rogowskim? Czy po wyjściu ze szpitala będzie skazany na samotne życie? A może Marysia zlituje się i zaopiekuje się sparaliżowanym mężem? O tym widzowie dowiedzą się w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2015.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: