SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach: Nie zobaczymy śmierci Lucjana Mostowiaka

M jak miłość po wakacjach: Nie zobaczymy śmierci Lucjana Mostowiaka

15.05.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Po śmierci Witolda Pyrkosza, producenci serialu "M jak miłość" poinformowali widzów, że Lucjana Mostowiaka będzie można oglądać do października bieżącego roku. Tragiczna śmierć głowy rodu wstrząśnie całą Grabiną. W jaki sposób umrze Lucjan z serialu "M jak miłość"? Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach?

M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Według informacji podanych przez "Świat Seriali" Lucjan Mostowiak w serialu "M jak miłość" będzie na ekranie do października 2017 roku. Śmierć Witolda Pyrkosza poruszyła całą Polskę, nie tylko fanów serii o Mostowiakach. Kiedy gorycz po stracie kultowego, polskiego aktora nieco minęła, zaczęto myśleć o problemie śmierci Lucjana w serialu "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Kiedy Natalka i Franek wezmą ślub?

Chociaż jak podaje "Świat Seriali" producenci wiedzieli o pogarszającym się stanie Witolda Pyrkosza, nikomu nawet przez myśl nie przeszło, aby przygotować się na najgorsze. Podczas jego dwumiesięcznego pobytu w szpitalu nie został nawet wykreślony z grafiku planu zdjęciowego.

Teraz scenarzyści oraz reszta produkcji serialu "M jak miłość" z całych sił pracują nad zmianą scenariusza. Nie będzie zastępcy Lucjana Mostowiaka, to pewne - nikt nie jest w stanie zastąpić roli śp. Witolda Pyrkosza. Co zatem wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach?

Przeczytaj: M jak miłość, kulisy serialu: Paulina będzie ważną osobą w życiu Marcina

Z doniesień wynika, że producenci wykorzystają fakt, że Lucek nie pojawił się na ślubie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z powodu choroby. Przypominamy, że Artur (Robert Moskwa) zdiagnozował u seniora problemy z sercem. Zatem w październiku 2017 roku Barbara (Teresa Lipowska) przeżyje koszmar - stan jej męża w serialu "M jak miłość" nagle się pogorszy, przez co Mostowiak trafi do szpitala, gdzie pożegna się z życiem na zawsze. Oczywiście widzowie nie zobaczą momentu śmierci Lucjana. Grabina pogrąży się w żałobie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: