SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, po wakacjach 2017: Ala godzi się na romans Pawła i Teresy

M jak miłość, po wakacjach 2017: Ala godzi się na romans Pawła i Teresy

16.06.2017, godz. 14:16
M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz), Teresa (Joanna Sydor)
Czy miejsce Ali zajmie teraz Teresa? foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" małżeństwo Pawła (Rafał Mroczek) i Ali (Olga Frycz) zostanie wystawione na próbę za sprawą pojawienia się Teresy (Joanna Sydor). Pod nieobecność Zduńskiej, jej ukochany mąż mocno zaangażuje się w sprawy swojej starej miłości. Ala na własne życzenie doprowadzi do rozpadu swojego związku po wakacjach 2017?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017

Przed wakacjami w serialu "M jak miłość" Ala wyjechała w pogoni za karierą, zostawiając Pawła. Doszło pomiędzy nimi do kłótni, ponieważ Zduńska i tak spędzała już niewiele czasu w domu, cały czas pracując. Końcowo ukochany Ali zaakceptował jej wyjazd, jednakże ich małżeństwo po wakacjach w serialu "M jak miłość" nadal będzie zmierzało ku upadkowi.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

To, co wydarzy się pomiędzy Alą, a Pawłem zapewne jest powiążane z odejściem Olgi Frycz z "M jak miłość". Ala zniknie z "Emki" i najwyraźniej pojawienie się Joanny Sydor, czyli Teresy, będzie miało z tym wiele wspólnego. Pojawienie się starej miłości Pawła pod nieobecność jego żony nie wróży dobrze. Ala poświęcając się bardziej pracy, niż rodzinie, sama narazi swoje małżeństwo na rozpad.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: