SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek Zduński zdradzi Kingę z Olgą!

M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek Zduński zdradzi Kingę z Olgą!

07.06.2016, godz. 19:18
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Szok! W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Piotrek (Marcin Mroczek) zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek) z Olgą (Katarzyna Grabowska)! Na zwiastunie nowych odcinków "M jak miłość" 17 sezonu, które trafią na antenę TVP2 we wrześniu wyraźnie widać, jak nastolatka pocałuje Zduńskiego. Czy Olga dopnie swego i doprowadzi do rozwodu Kingi i Piotrka?

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

I stało się! W nowym sezonie "M jak miłość" Olga zdobędzie Piotrka! To złe wieści dla fanów Zduńskich. Możliwe, że Kinga zażąda rozwodu!

Zobacz: M jak miłość odcinek 1231 ostatni przed wakacjami! Jak się skończy serial? - wszystkie SZCZEGÓŁY

Zduńska od dawna wiedziała, że Olga jej zagraża. Przeszkadzało jej, że Piotrek spędza całe dnie w towarzystwie nastolatki, która próbuje go poderwać. W 1231 odcinku "M jak miłość" Olga miała nadzieję na randkę ze starszym kolegą, ale okazało się, że romantyczny wieczór był zadedykowany Kindze. Po sercowym rozczarowaniu nastolatka jednak się nie podda!

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Olga wyzna Piotrkowi miłość - Zakochałam się w tobie. Na całego - powie, a jakiś czas później rzuci się na niego z pocałunkiem. Piotrek będzie próbował ją od siebie oderwać, ale Górecki zdąży przyłapać ich w jednoznacznej sytuacji!

Przeczytaj: M jak miłość. Jan Wieczorkowski w M jak miłość. Nowy bohater rozdzieli Joasię i Tomka?

Co wydarzy się dalej? Czy Kinga o wszystkim się dowie? Jeśli tak, to albo zażąda rozowodu, albo Piotrek zwyczajnie będzie musiał zmienić pracę, żeby nie mieć już nic wspólnego z szaleńczo zakochaną nastolatką! Trzeba przyznać, że Olga ma tupet!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: