SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się! To koniec Budzyńskich?

M jak miłość po wakacjach 2016. Marta i Andrzej rozwiodą się! To koniec Budzyńskich?

16.08.2016, godz. 07:40
M jak miłość po wakacjach 2016. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rozwód Budzyńskich z "M jak miłość" to tylko kwestia czasu! Marta i Andrzej po trwającej kilka miesięcy separacji zdecydują się na rozstanie. W 1236 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marta powie mężowi wprost, że już go nie kocha i chciałaby, by zniknął z jej życia. Nie będzie jednak miała dość odwagi, by wprost zażądać rozwodu.

"M jak miłość" odcinek 1236 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta i Andrzej rozwiodą się w nowym 17 sezonie "M jak miłość"? W przypadku Budzyńskich rozstanie jest raczej nieuniknione. Od miesięcy małżonkowie żyją jak obcy sobie ludzie, a wszelkie próby, które Andrzej podejmuje, by ratować ich związek skazane są na porażkę. Powód? Marta nie jest z nim szczęśliwa, a pogłębiający się kryzys w ich małżeństwie uświadomił jej, że łącząca ich kiedyś miłość już nie istnieje.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek po pijaku zdradzi Kingę z Olgą

Zwiastun nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2016 nie pozostawia wątpliwości, że małżonkom bliżej będzie do rozwodu niż pojednania.  - Przepraszam, ale to się nie uda... - powie mężowi Marta w 1236 odcinku "M jak miłość" kiedy razem wyjadą do Grabiny.

Budzyński będzie się łudził, że Marta wreszcie pozwoli mu wrócić do ich mieszkania gdy usłyszy od niej zaproszenie na wspólny wyjazd na wieś do Mostowiaków. Zrozumie jednak, że żona chce się z nim po prostu definitywnie pożegnać. Jeszcze przed podróżą wspomni nawet Adamowi Wernerowi (Jacerk Kopczyński), że na pewno Marta chce mu powiedzieć o końcu trwającej od kilku miesięcy separacji.

Zobacz: M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wzięli sekretny ślub na Podlasi

Zamiast niespodzianki od żony czeka go przykre rozczarowanie. Jak podaje "Świat Seriali" w 1236 odcinku "M jak miłość" Marta wyzna Andrzejowi, że nie chce już do niego wracać, bo przestała go kochać. Budzyński z trudem pogodzi się z jej decyzją. - Wciąż jesteśmy rodziną, ale moja miłość już się chyba wypaliła - powie Marta, ale na pytanie męża, czy chce rozwodu, nic mu nie odpowie.

Wygląda na to, że w nowy 17 sezon "M jak miłość" przyniesie rozstanie Marty i Budzyńskiego i koniec ich małżeństwa. No chyba, że wydarzy się coś, co pozwoli im znów się do siebie zbliżyć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: