SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka buntuje się przeciwko Markowi i Ewie

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka buntuje się przeciwko Markowi i Ewie

29.08.2016, godz. 20:39
M jak miłość odc. 1233. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1233. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" staje w obliczu poważnego konfliktu! A wszystkiemu winna Natalka (Marcjanna Lelek), która chce rzucić studia na leśnictwie i zostać policjantką. W 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marek (Kacper Kuszewski) napada na córkę i w ostrych słowach ocenia jej nowe życiowe plany! Wypomina Natalce, że zachowuje się jak niedojrzała gówniara, a nie jak matka, która ma pod opieką małą Hanię (Maja Marczak) i powinna też myśleć o przyszłości córki. Mostowiakowi puszczają nerwy...

"M jak miłość" odcinek 1233 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka Mostowiak z "M jak miłość" przeprowadza rewolucję w swoim życiu, nie licząc się z jej konsekwencjami! Po tym jak w Grabinie zaczęli grasować kłusownicy, którzy napadli na jej ukochanego Franka (Piotr Nerlewski) 20-latka postanowiła znów zostać policjantką. Kiedyś marzyła przecież pracy w policji, skończyła nawet szkołę policyjną w Urlach. Na razie o swoim planach powiedziała tylko Markowi, bo wie, że Franek może się na to nie zgodzić.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostawi Franka i wyjedzie z Grabiny?

W 1233 odcinku "M jak miłość" Natalka przygotowuje się do testów sprawnościowych w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie. Odwiedza też posterunek w Lipnicy, by powiedzieć Staszkowi (Sławomir Holland), że chciałaby dla niego pracować. Po rozmowie z policjantem zdobywa się na odwagę, by zdradzić swoje plany Markowi i Ewie (Dominika Kluźniak). Liczy się z tym, że ojciec i macocha nie będą zachwyceni, ale takiej reakcji ojca się nie spodziewa.

-
Słuchajcie ja naprawdę doceniam to, że mi pomagacie z Hanią, za to, że w ogóle mogłam zacząć te studia...
-
tłumaczy ze spokojem, ale to i tak nie uspokaja Marka. - Które teraz chcesz rzucić! - dodaje Mostowiak.
- Skończę ten rok, zdam wszystkie egzaminy i spróbuję dostać się do Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie.Egzaminy są dopiero w maju, zdążę się do tego przygotować. Jeśli mi się uda, mogę studiować niestacjonarnie i mogę zacząć pracę na komisariacie w Lipnicy…

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna zaprzyjaźni się z Natalką, żeby odbić jej Franka

Plany Natalii spotykają się z ostrą krytyką Marka, który w pewnej chwili nie wytrzymuje i atakuje córkę.
- Przepraszam, a co będzie, jeśli za rok znowu ci się odmieni? To jest niepoważne! Przerzuciłaś na nas, głównie na Ewę i babcię, opiekę nad Hanią.Może za bardzo ci to wszystko ułatwiliśmy? Zajęliśmy się dzieckiem, przepisaliśmy na ciebie sklep… Wszystko się ułożyło: miło, łatwo i przyjemnie. Może troszkę za łatwo. Przepraszam, ale ja tak to widzę!

Mostowiak ma sporo racji. W końcu Natalka chyba zapomina o tym, że jest matką odpowiedzialną za Hanię. Zajęta randkami z Frankiem zbyt często wyręcza się Barbarą (Teresa Lipowska) i Ewą, które tak troskliwie opiekują się Haneczką.

Kiedy emocje nieco opadają Marek wyjaśnia córce, że wcale nie chce ciągle się jej czepiać i krytykować, bo jest dorosła i sama podejmuje życiowe decyzje, ale jednocześnie zależy mu na tym, by dokonywała mądrych wyborów i nie popełnia błędów. Czy Natalka zrozumie, że praca policjantki w jej sytuacji nie jest najlepszą decyzją?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: