SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Darka u Mostowiaków! Barbara wypędzi ją z Grabiny

M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Darka u Mostowiaków! Barbara wypędzi ją z Grabiny

02.07.2016, godz. 10:29
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota)
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) foto:

Powrót matki Darka (Marcel Sabat) do "M jak miłość" niespodziewane odwiedziny Katarzyny Maj (Grażyna Strachota) w 1232 odcinku "M jak miłość" doprowadzą do szału Barbarę (Teresa Lipowska) i Teresę (Jowita Budnik). Obie panie staną w obronie Natalki (Marcjanna Lelek) i Hani (Maja Marczak). W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Mostowiakowa i Zarzycka pozbędą się matki Darka (Marcel Sabat) i nie pozwolą jej na kolejne intrygi w Grabinie.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Matka Darka wraca do akcji w "M jak miłość"! Zaborcza i bezwzględna Katarzyna Maj ma tupet! Kobieta pojawi się w domu Mostowiaków bez zapowiedzi i zagra wszystkim na nerwach!

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Panika u Mostowiaków. Barbara i Lucjan boją się o Natalkę

Katarzyna Maj, która razem z synem knuła intrygi po to, by odebrać Mostowiakom Hanię nie da o sobie zapomnieć. W 1232 odcinku "M jak miłość" matka Darka pojawi się w Grabinie z prezentami dla wnuczki...

Co tym razem kombinuje Majowa? Czy znów będzie próbowała odebrać Natalce dziecko? Przypominamy, że po wypadku samochodowym, do którego doszło właśnie w Grabinie, Darek jest bezpłodny. Hania jest jego jedynym dzieckiem, a Katarzyna nie chce stracić kontaktu dziewczynką...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek nie chce mieszkać z Natalką

- Byłam w okolicy i nie mogłam sobie odmówić spotkania z wnuczką - powie jakby nigdy nic Majowa.
- To nie jest najlepszy moment - Natalka szybko wejdzie jej w słowo.
- Mała jest przeziębiona i Natalka nie chce jej budzić, to chyba oczywiste? - wtrąci Zarzycka widząc, że babcia Hani nie daje za wygraną i koniecznie chce zobaczyć dziewczynkę.

Majowa będzie zdezorientowana i od razu zapyta Zarzycką, kim ona w ogóle jest. Na szczęście mama leśnika Franka (Piotr Nerlewski) i seniorka rodu Mostowiaków skutecznie wypędzą Majową dając jej do zrozumienia, że nie jest mile widziana w tym domu, ani w ich wsi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: