SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka policjantką w Lipnicy

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka policjantką w Lipnicy

29.08.2016, godz. 11:30
M jak miłość po wakacjach 2016, Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość po wakacjach 2016, Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" dopnie swego! Córka Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) zostanie policjantką w Lipnicy. Mama małej Hani (Maja Marczak) od dawna o tym marzyła, ale dopiero w 1233 odcinku "M jak miłość" postanowił wziąć się do pracy. Marek nie będzie zachwycony, gdy dowie się, że Natalka chce rzucić studia i zdawać do Wyższej Szkoły Policyjnej, ale nie uda mu się jej powstrzymać. W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie mogą już zobaczyć Natalię w policyjnym mundurze.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1233 odcinku "M jak miłość" Natalka powie ojcu, że chce spełnić swoje marzenie i zostać policjantką. Marek będzie wściekły, ale nie uda mu się jej tego wybić z głowy. Natalka poświęciła się Hani, ale teraz, gdy dziewczynka może zostać pod opieką dziadków, Ewy (Dominika Kluźniak), a w awaryjnej sytuacji nawet opiekunki, Natalka chce to wykorzystać.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Mostowiakówna przyzna ojcu, że zawsze o tym marzyła, a w liceum policyjnym czuła się jak ryba w wodzie. Teraz studiuje leśnictwo, ale to najwyraźniej nie do końca jej bajka.

W nowych odcinkach "M jak miłość" matka Hani dopnie swego - mimo sprzeciwu ojca i Franka (Piotr Nerelewski), który jeszcze nie wie o jej pomyśle, ale na pewno będzie jej to odradzał - zostanie policjantką!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

W najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" widać, że Natalka paraduje po Grabinie w stroju policjantki. Wygląda więc na to, że egzaminy do Wyższej Szkoły Policyjnej pójdą jej świetnie i będzie mogła zacząć praktykę na posterunku w Lipnicy! Ten zawód niesie za sobą wiele ryzyka. Bliscy z pewnością będą się o nią bardzo martwić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: