SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Franek pocałuje Justynę - KULISY M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2016. Franek pocałuje Justynę - KULISY M jak miłość

30.08.2016, godz. 07:50
M jak miłość po wakacjach 2016. Franek (Piotr Nerlewski), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość po wakacjach 2016. Franek (Piotr Nerlewski), Justyna (Olga Kalicka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Co zrobi Justyna (Olga Kalicka) z "M jak miłość", żeby Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) był tylko jej i by zniszczyć jego związek z Natalką Mostowiak (Marcjanna Lelek)? Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2016 będą dowodem na to, że była narzeczona Franka potrafi po trupach dążyć do celu. W "Kulisach serialu M jak miłość" już teraz widzowie mogą zobaczyć pocałunek Franka i Justyny...

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Do było do przewidzenia, że Justyna z "M jak miłość" pojawiła się w Grabiny, bo przypomniała sobie o Franku, którego porzuciła przed ołtarzem w dniu ślubu. Była narzeczona leśniczego postanowiła go odzyskać. Jest tylko jeden problem - Natalka, z którą obecnie Zarzycki tworzy szczęśliwy związek.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Kryzys u Magdy i Olka. Chodakowski nie jest szczęśliwy z żoną z synem Maćkiem

W nowym 17 sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Justyna nie da jednak za wygraną. Będzie próbowała różnych sztuczek, żeby rozdzielić Franka z dziewczyną. Na próbę zostanie wystawiona także lojalność młodego leśniczego, bo Justyna zamierza dążyć do celu nawet po trupach.


- Justyna przyjeżdża do Grabiny z myślą, że chce wrócić do Franka. Dowiaduje się o tym, że Franek jest z Natalką, ale widząc Natalkę ma poczucie, że to jeszcze nie jest przegrana sprawa. Ona jest tak mocno zdeterminowana i skoncetrowana na tym, żeby odzyskać Franka, że w ogóle nie myśli o tym, jakie mogą być tego konsekwencje, że mogłaby w ten sposób zniszczyć Natalce życie. Jest na etapie działania. Musi mieć Franka, choćby nie wiem co się stało - powiedziała Olga Kalicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula i Natalka znowu razem. Powrót Uli do Grabiny

Pocałunek Justyny i Franka, zazdrość z jaką niedoszła żona leśniczego będzie spoglądać na Natalkę, próbą wzbudzenia w byłym narzeczonym listości ze względu na jej stan zdrowia. To tylko niektóre sceny jakie zobaczą widzowie w premierowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: