SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Dwóch leśnicznych w Grabinie. Franek będzie miał rywala?

M jak miłość po wakacjach 2016. Dwóch leśnicznych w Grabinie. Franek będzie miał rywala?

26.06.2016, godz. 15:47
M jak miłość. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dwóch leśniczych w Grabinie w "M jak miłość"! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Franek Zarzycki nie będzie już sam walczył z niebezpiecznymi kłusownikami i złodziejami drzew. Pomoże mu nowy leśnik o nazwisku Majewski (w tej roli Dominik Bąk), który kilka razy pojawiał się gościnnie w leśniczówce w Grabinie. Zdjęcia z planu "M jak miłość" wskazują na to, że Majewski stanie się narzędziem Justyny (Olga Kalicka) w wojnie z Natalką (Marcjanna Lelek) o Franka.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Serialowa Grabina z "M jak miłość" z dwoma leśnikami! Jak na taką małą wieś, to sporo, ale skoro Franek Zarzycki nie radzi siebie z grasującymi po lasach przestępcami, to przecież musi mieć pomocnika. W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej swoje wsparcie okaże mu Majewski, nieco starszy i bardziej doświadczony leśniczy, z którym Zarzycki miał już okazję współpracować.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Czy Franek rzuci Natalkę dla Justyny?

Wraz z nim w obsadzie "M jak miłość" znacznie częściej będzie się pojawiać Dominik Bąk. I to chyba nie tylko w kontekście walki Franka z kłusownikami i złodziejami drzew. Bo Majewski może przecież pomóc Justynie odzyskać Franka. Nic przecież tak nie działa na facetów niż kręcący się w pobliżu rywal.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

W kręconych właśnie nowych odcinkach "M jak miłość", które w TVP2 pojawią się późną jesienią na planie serialu Olga Kalicka i Dominik Bąk mają sporo wspólnych scen. I choć towarzyszą im Piotr Nerlewski, Marcjanna Lelek i Jowita Budnik, to patrząc na fotki zza kulis "M jak miłość" trudno oprzeć się wrażeniu, że Majewskiego i Justynę połączy coś więcej.

To już pewne, że była narzeczona Franka, która zostawiła go przez ołtarzem będzie chciała go odzyskać. Jej powrót do Grabiny jest związany właśnie z Zarzyckim i przebiegłymi planami, których celem jest zniszczenie miłości Natalki i Franka. A leśnik Majewski idealnie nadaje się do tego, by stać się ofiarą intrygi Justyny, która dzięki niemu może przecież wzbudzić zazdrość we Franku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: