SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Chory na serce Lucjan Mostowiak w szpitalu - ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach 2015. Chory na serce Lucjan Mostowiak w szpitalu - ZWIASTUN

31.08.2015, godz. 07:00
M jak miłość. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Barbara (Teresa Lipowska) drży o życie męża! W 1152 odcinku ''M jak miłość'' Lucjan (Witold Pyrkosz) nie będzie czuł się najlepiej. Senior mocno przeżyje pożar, który odebrał całej rodzinie dach nad głową. Serce seniora nie wytrzyma widoku ruin... Artur Rogowski (Robert Moskwa) odeśle najstarszego Mostowiaka do szpitala. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Lucjan otrze się o śmierć!

"M jak miłość" odcinek 1152 po wakacjach 2015 - wtorek, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 Barbara i Lucjan zamieszkają u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Rafał Mroczek). Po pożarze ich dom do niczego się nie nadaje...

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Lucjan Mostowiak winny śmierci człowieka

Z dala od Grabiny Lucjan nie potrafi się odnaleźć. Cały czas myśli o tym, że dom, w których wychował swojej dzieci, wnuki i spędził tyle cudownych chwil jest teraz ruiną. Jego serce tego nie wytrzyma.

- Barbara będzie się bardzo bała o zdrowie męża. Grabina to jego życie. Czy ciśnienie nie podskoczy mu na tyle, żeby trafił do szpitala? - powiedziała Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak w ''Kulisach serialu M jak miłość.

Seniorka rodu Mosotowiaków ma słuszne obawy. Lucjan wkrótce wyląduje w szpitalu. Artur Rogowski, który zostanie wezwany na pomoc przyzna, że tylko wyspecjalizowany kardiolog będzie w stanie pomóc.

Przeczytaj: M jak miłość. Lucjan Mostowiak umrze. Witold Pyrkosz o śmierci Lucjana w M jak miłość

Cała rodzina Mostowiaków będzie drżeć o życie Lucjana, który pod wpływem tych dramatycznych przeżyć otrze się o śmierć... - Oni bez tego miejsca nie są w stanie istnieć. To nie jest tylko walka o dom, ale o to, żeby rodzice przetrwali - powiedziała Dominika Ostałowska, czyli Marta Budzyńska w ''Kulisach serialu M jak miłość''. Od razu po wakacjach 2015 w ''M jak miłość'' dzieci Mostowiaków postanowią uratować rodzinny dom.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: