SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zmieni swoje życie żeby ratować małżeństwo z Magdą

M jak miłość. Olek zmieni swoje życie żeby ratować małżeństwo z Magdą

19.12.2016, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1263, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1263, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto:

W "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) postanowi ratować swoje małżeństwo, ale czy nie będzie już za późno? Magda (Anna Mucha) znajduje pocieszenie u Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i coraz rzadziej ma ochotę na rozmowy z mężem. Czy Chodakowski zerwie kontrakt i wróci do Polski, żeby odzyskać ukochaną? Sprawdźcie, co wydarzy się zimą  w "M jak miłość"!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.05 w TVP2

W "M jak miłość" Olek wyjechał z Polski, bo dostał ciekawą propozycję pracy w Kuwejcie. Magda była temu przeciwna, ale on postawił na swoim i postanowił robić międzynarodową karierę.

Zobacz: M jak miłość. Olek znów zostawi Magdę i wyjedzie z Polski

Jego świeżo upieczona małżonka nie zniosła samotności i zatrudniła się w kancelarii Budzyńskiego, z którym teraz z resztą bardzo dobrze się dogaduje. Jakiś czas temu w "M jak miłość" Olek postanowił zrobić ukochanej niespodziankę i przyjechał do Warszawy. Na miejscu okazało się jednak, że nie ma za wiele czasu dla rodziny. Obiecywał, że się zmieni, rzuci pracę i wróci zajmować się domem, ale to wszystko były kłamstwa...

Olek wróci do Kuwejtu i niedługo może nie mieć dokąd wracać. Gdy Magda się dowie, że Chodakowski zamiast wracać do Polski, przedłużył kontrakt, nie będzie już miła dla męża. W dodatku zauważy, że w towarzystwie Andrzeja Budzyńskiego czuje się swobodnie i dużo lepiej niż przy Olku, który stał się dla niej obcym człowiekiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej trafią do łóżka?

- Andrzej Budzyński już się przydał Olkowi i Magdzie. co się w związku z tym wydarzy? Jak Olek zmieni swoje życie? Tego już nie mogę zdradzić - powiedział Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: