SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin uratuje związek Andrzejka i Marzenki

M jak miłość. Marcin uratuje związek Andrzejka i Marzenki

21.02.2017, godz. 20:45
M jak miłość odcinek 1280, Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1280, Marcin (Mikołaj Roznerski), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto:

W "M jak miłość" czeka nas ciąg dalszy problemów Andrzejka (Tomasz Oświeciński). W 1280 odcinku "M jak miłość" siłacz wyzna Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że chce rzucić pracę w siedlisku – przez Marzenkę (Olga Szomańska). Na szczęście jeszcze tego samego dnia Chodakowski wpadnie na pomysł jak uratować związek przyjaciela!

"M jak miłość" odcinek 1280 - wtorek, 21.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Andrzejkiem i Marzenką? Zakochani z Grabiny mieli wziąć ślub, ale wszystko się posypało, gdy w kościele pojawiła się Ela (Anna Sarna). Panna młoda dowiedziała się, że Lisiecki już ma żonę i od tej pory nie ma dla niego litości.

Przeczytaj: M jak miłość. Radek przyłapany z narkotykami!

W 1280 odcinku "M jak miłość" siłacz zacznie rozważać odejście z pracy w siedlisku i powrót do Warszawy. - Marzenka jeździ po mnie jak po łysej kobyle, obsobacza o byle co… Myślałem, że z czasem jakoś się wszystko poukłada, ale jest coraz gorzej! Załatwię to od razu: pojadę tam, powiem Uli, że nie dam rady tego ciągnąć... - powie przyjacielowi załamany Andrzejek.

Jeszcze tego samego dnia panowie spotkają się w klubie sportowym, a Lisiecki wpadnie na seksowną – i wysportowaną – Beatę (Michalina Sosna). Dziewczyna od razu zaproponuje, by poznali się bliżej.

- Chcę trenować pod pana okiem! Moglibyśmy się umówić na dłuuugą, wyczerpującą sesję…
- To bardzo kusząca propozycja, ale… - Andrzejek się zawaha. 
- Dziś wieczorem?

Zobacz: M jak miłość. Górecki poprosi Monikę o rękę?

Marcin, widząc rozmowę przyjaciela z „klientką”, nagra z ukrycia filmik… na którym uchwyci moment, jak Andrzejek odmawia ślicznotce, bo wciąż kocha Marzenkę! Chodakowski wyśle filmik do ukochanej Lisieckiego. Czy Marzenka widząc to da partnerowi kolejną szansę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: