SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek chory na raka ukrywa przed rodziną swoje problemy

M jak miłość. Marek chory na raka ukrywa przed rodziną swoje problemy

01.11.2016, godz. 08:50
M jak miłość odc. 1111. Marek (Kacper Kuszewski),
M jak miłość odc. 1111. Marek (Kacper Kuszewski), foto:

Dramatyczna diagnoza. Marek (Kacper Kuszewski) w 1256 odcinku serialu "M jak miłość" dowie się, że choruje na raka! Lekarz powie mu, że powinien udać się do szpitala. Mostowiak nie przyzna się najbliższym, że jest śmiertelnie chory. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) dowie się o czerniaku?

"M jak miłość" odcinek 1256 - wtorek, 22.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1256 odcinku serialu "M jak miłość" na Marka będą czekały nieprzyjemne informacje. Zmiana skórna, która ostatnio zaniepokoiła lekarza, okaże się być czymś więcej, niż nieco alarmującym pieprzykiem. W badaniach wyjdzie na jaw, że Mostowiak jest ciężko chory.

Zobacz: M jak miłość. Teresa kibicuje Justynie, żeby odzyskała Franka

Pomimo usunięca niepokojącego pieprzyka, Marek dowie się, że ma raka skóry. Bedzie musiał trafić do szpitala, by usunąć czerniaka.

- Muszę położyć pana do szpitala - oznajmi lekarz Markowi w 1256 odcinku serialu "M jak miłość". Zaniepokojny Mostowiak od razu będzie chciał wiedzieć, jakie ma szanse na przeżycie choroby.
- Jakie są rokowania? - spyta doktora. W odpowiedzi usłyszy, że jeżeli nie doszło do przerzutów, to ma szansę wyzdrowieć, jednakże i tak będzie potrzebny zabieg. Marek nie będzie chciał powiedzieć Ewie o swojej chorobie, co nie zmieni faktu, że żona Mostowiaka zauważy, że jej ukochany jest czymś wyraźnie zmartwiony. Mężczyzna zdecyduje się na operację podczas kilkudniowej konferencji w Amsterdamie, na którą będzie wybierać się Ewa. 
- Zgłoszę się do szpitala w poniedziałek rano - powie Marek lekarzowi. W 1256 odcinku serialu "M jak miłość" córka pokrzyżuje mu plany utrzymania wszystkiego w tajemnicy. Ula (Iga Krefft), która niedawno wróciła z Anglii, odkryje chorobę ojca widząc historię przeglądarki.
- Będę z tobą na każdym etapie - Ulka wesprze ojca na duchu.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula spowoduje wypadek samochodowy

Czy Marek przeżyje raka, wyzdrowieje? Jak zareaguje Ewa na wieść o chorobie, którą ukrywa przed nią mąż zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: